reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poprawić jakość nasienia?

KaśkaLi95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
1 031
Cześć! Czy ktoś z was miał problemy z poczęciem dzidziusia leżące głównie po stronie męskiej... rozpoczęliśmy starania o drugiego dzidziusia. Przy pierwszym nie było presji ale nie zabezpieczaliśmy się długo i pomimo małej koncentracji plemników się udało, to jeszcze czas przed ślubem i początki małżeństwa, zasada będzie to będzie nie to nie. Aktualnie czwarty cykl bezowocny. Czy macie sprawdzony sposób, jakie suplementy stosować by poprawić ilość plemników? Może jakieś witaminy dodatkowo poza gotowymi mieszankami?
 
reklama
IMG_20210404_211825.jpg
IMG_20210404_211834_1.jpg
IMG_20210404_211844_1.jpg
 
Korzeń macy lub maca w tabletkach, selen, kwas foliowy, Witaminy b
 
A korzeń maca w tabletkach możesz polecić jakiejś konkretnej firmy? Jakie stosowanie?
Mój mąż brał to. Libido baardzo poszło po tym w górę, głownie na to brał no i się udało :) Ja kupiłam stacjonarnie w pharmacon :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210501_223031_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20210501_223031_com.huawei.browser.jpg
    296,7 KB · Wyświetleń: 231
Wydaje mi się, że nasienie jest jak najbardziej ok. A Ty badałaś się? 4 cykle starań to wcale nie tak dużo.
 
reklama
Wiem, że 4 cykl to jeszcze nie tak dużo aczkolwiek każdy by chciał mieć udane starania po pierwszym podejściu :) miałam nadzieję, że trochę sobie to "zaplanuje" w czasie pod inne obowiązki życiowe, długo zwlekaliśmy bo córka ma prawie 4 lata i teraz instynkt upomina się o drugie.
 
Do góry