reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

U mnie tez sporo osób z częstych przytulanek ma córki jak i synów 😄 teoria teorią wiadomo. Czytałam staranka Magic i zrobiła wszystko na córkę a jednak synek... pisała ze jeden stosunek 48 h przed owulacja czyli metoda babydust która ma dosyć wysoka sprawdzalność. Tylko chyba nie wiadomo jaka była wcześniejsza abstynencja bo podobno powyżej 12 dni spada mocno ilość plemników męskich no ale ile w tym prawdy tez niewiadomo 😉
 
reklama
To po prostu nie tyle metody co tak naprawdę materiał genetyczny z plemnika :)

Wszystko od chłopa zależy 😁
Chociaż oczywiście
Póki co zmieniamy auto na 7os :D
Tak w razie wpadki hahaha

Myśmy miesiąc temu stanęli przed wyborem nowego auta i rozważaliśmy kombi ale pokroju Passat albo Audi A4, chociaż baliśmy się, że jeśli się uda z kolejną dzidzią to będzie problem i dzięki Bogu kupiliśmy Forda S-Max :D ale na 5 osób. :)
 
To po prostu nie tyle metody co tak naprawdę materiał genetyczny z plemnika :)

Wszystko od chłopa zależy 😁
Chociaż oczywiście


Myśmy miesiąc temu stanęli przed wyborem nowego auta i rozważaliśmy kombi ale pokroju Passat albo Audi A4, chociaż baliśmy się, że jeśli się uda z kolejną dzidzią to będzie problem i dzięki Bogu kupiliśmy Forda S-Max :D ale na 5 osób. :)
Nam się marzy właśnie S-max ale 7os :D
 
To po prostu nie tyle metody co tak naprawdę materiał genetyczny z plemnika :)

Wszystko od chłopa zależy 😁
Chociaż oczywiście


Myśmy miesiąc temu stanęli przed wyborem nowego auta i rozważaliśmy kombi ale pokroju Passat albo Audi A4, chociaż baliśmy się, że jeśli się uda z kolejną dzidzią to będzie problem i dzięki Bogu kupiliśmy Forda S-Max :D ale na 5 osób. :)
Materiał z plemnika i gościnność komórki jajowej ;) Moje wiedzą, co robią :D Królowa może być tylko jedna hahaha
 
Ja to Was dziewczyny podziwiam. Maz by chcial wiecej ale juz mu powiedzialam, ze to ostatnie i produkcja zamknieta ;)
 
reklama
Ja to Was dziewczyny podziwiam. Maz by chcial wiecej ale juz mu powiedzialam, ze to ostatnie i produkcja zamknieta ;)
Ja też tak mówiłam,że 3 synów wystarczy. A tu niespodzianka. Tylko,że u mnie cokolwiek bym nie zrobiła wychodzi syn.Planowane czy z wpadki, przed owulacją czy w trakcie.Jestem w 22tc i nadal mam problem z pogodzeniem się z faktem że nie będę miała córki tylko 4 syna.
Zazdroszczę wszystkim wokół bo dużo dziewczynek w moim otoczeniu.Wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci,tylko nie mnie.
Najgorzej że robi się ciepło i zaczęły się komentarze "teraz to już musi być córeczka" "tylko nie mów że zaś chłopak".I mimo że nic z ludzi nie mam to takie komentarze wzbudzają we mnie żal i smutek.
 
Do góry