reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dajesz nadzieje ❤️ Może faktycznie coś w tym jest ze jak tylko jeden stosunek w dni płodne po dłuższej abstynencji to więcej plemników żeńskich w spermie jest. Już nie wiem jak to sobie tłumaczyć ale nadzieja umiera ostatnia 😁
U nas z chłopakami było ze złotego strzału w owu i drugi 3 dni przed a teraz z córeczka codziennie od 4 dni przed do dnia po - wiec obalam teorie ;) i trzymam kciuki za roz!
 
U nas z chłopakami było ze złotego strzału w owu i drugi 3 dni przed a teraz z córeczka codziennie od 4 dni przed do dnia po - wiec obalam teorie ;) i trzymam kciuki
A pamiętasz po jak długiej abstynencji były oba złote strzały 😁? Bo u mnie pierwszy syn z paru seksow ale tez nie codziennych a drugi z jednych przytulanek ale po 4-5 dniowej abstynencji a podobno po 3-4 dniach jest najlepszej jakości nasienie 😄
 
Ja też tak mówiłam,że 3 synów wystarczy. A tu niespodzianka. Tylko,że u mnie cokolwiek bym nie zrobiła wychodzi syn.Planowane czy z wpadki, przed owulacją czy w trakcie.Jestem w 22tc i nadal mam problem z pogodzeniem się z faktem że nie będę miała córki tylko 4 syna.
Zazdroszczę wszystkim wokół bo dużo dziewczynek w moim otoczeniu.Wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci,tylko nie mnie.
Najgorzej że robi się ciepło i zaczęły się komentarze "teraz to już musi być córeczka" "tylko nie mów że zaś chłopak".I mimo że nic z ludzi nie mam to takie komentarze wzbudzają we mnie żal i smutek.
Kochana tule mocno. Jestem pewna, że jak go już zobaczysz to się zakochasz. A inni zawsze beda gadać. Tacy ludzie. Wiem, ze to przykre ale kurcze przeciez kazdy dziec to skarb. Ważne jest to, co Ty masz w glowie. A może tak jak Gorligorligor kiedy już odpuściła jako 5 ma córeczkę ;)
 
Ja też tak mówiłam,że 3 synów wystarczy. A tu niespodzianka. Tylko,że u mnie cokolwiek bym nie zrobiła wychodzi syn.Planowane czy z wpadki, przed owulacją czy w trakcie.Jestem w 22tc i nadal mam problem z pogodzeniem się z faktem że nie będę miała córki tylko 4 syna.
Zazdroszczę wszystkim wokół bo dużo dziewczynek w moim otoczeniu.Wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci,tylko nie mnie.
Najgorzej że robi się ciepło i zaczęły się komentarze "teraz to już musi być córeczka" "tylko nie mów że zaś chłopak".I mimo że nic z ludzi nie mam to takie komentarze wzbudzają we mnie żal i smutek.

Można zrozumieć to rozczarowanie, które mimo woli pojawia się w głowie i sercu.
Sama też marzę o córce i wiem co czujesz ;)
I dokładnie miałam takie same odczucia kiedy byłam w ciąży z drugim synem. Chciałam mieć zdrowe dziecko oczywiście ale poczułam zawód. Teraz też u znajomych będzie córka a ja jakoś czuję, że trzeci bobas też będzie chłopczykiem. Cóż, jak widać tak właśnie jest Nam pisane :) a dzieci przecież i tak kochamy najmocniej na świecie. ♥️
 
Ja też tak mówiłam,że 3 synów wystarczy. A tu niespodzianka. Tylko,że u mnie cokolwiek bym nie zrobiła wychodzi syn.Planowane czy z wpadki, przed owulacją czy w trakcie.Jestem w 22tc i nadal mam problem z pogodzeniem się z faktem że nie będę miała córki tylko 4 syna.
Zazdroszczę wszystkim wokół bo dużo dziewczynek w moim otoczeniu.Wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci,tylko nie mnie.
Najgorzej że robi się ciepło i zaczęły się komentarze "teraz to już musi być córeczka" "tylko nie mów że zaś chłopak".I mimo że nic z ludzi nie mam to takie komentarze wzbudzają we mnie żal i smutek.
Ale zobacz napisałaś wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci tylko nie mnie. Postaraj się na to spojrzeć z drugiej strony, że to wyróżnienie być mamą 4 synów. Takich kobiet jest niewiele! 😘
 
Ale zobacz napisałaś wszystkim się udaje mieć mieszane dzieci tylko nie mnie. Postaraj się na to spojrzeć z drugiej strony, że to wyróżnienie być mamą 4 synów. Takich kobiet jest niewiele! 😘
Moja ciocia ma też trzech synów i jest z tego bardzo dumna. I w sumie się nie dziwię bo to są mega chłopaki :)
 
reklama
No więc dziewczyny ja po wizycie. Serduszko bije 152, 7 tydz 3 dzien. Kosmowka jest na lewo od zarodka. Zgodnie z teoria Ramziego dziewczynka. Serduszko tez bije szybciej niż u chłopców, którzy mieli po 140. A czy to faktycznie dziewczynka to juz mi wszystko jedno. Widzialam dzidzie. Trzecia moja dzidzie i jestem przeszczesliwa ;)
 
Do góry