reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć dziewczyny,
Śledzę Wasze wspisy już jakiś czas. Jestem po pierwszym nieudanym AID, teraz zaczęłam nowy cykl i 7.05 mam usg aby sprawdzić jak rosną pęcherzyki. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będę mogła przygotowywać się do drugiego zabiegu.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊
Witaj, powodzenia! 😄
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Śledzę Wasze wspisy już jakiś czas. Jestem po pierwszym nieudanym AID, teraz zaczęłam nowy cykl i 7.05 mam usg aby sprawdzić jak rosną pęcherzyki. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będę mogła przygotowywać się do drugiego zabiegu.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊
Trzymam kciuki 🤗
 
Cześć dziewczyny bardzo mi przykro z powodu negatywnych testów 😔 oby kolejne cykle okazały się szczęśliwe ✊✊✊
Mnie męczy dzisiaj taki dziwny ucisk w skroniach i tak się zastanawiam czy to nie skutek uboczny luteiny, nigdy tak nie miałam, a że ogólnie panikara ze mnie to zaczynam się martwić i różne myśli po głowie chodzą. Na szczęście za parę dni mąż wraca z Niemiec to będę miała zajęcie i nie będę myśleć o głupotach i trochę odetchnę 😁🤭
 
Cześć dziewczyny,
Śledzę Wasze wspisy już jakiś czas. Jestem po pierwszym nieudanym AID, teraz zaczęłam nowy cykl i 7.05 mam usg aby sprawdzić jak rosną pęcherzyki. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będę mogła przygotowywać się do drugiego zabiegu.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊
Witam i trzymam kciuki ✊✊✊
 
Cześć dziewczyny bardzo mi przykro z powodu negatywnych testów 😔 oby kolejne cykle okazały się szczęśliwe ✊✊✊
Mnie męczy dzisiaj taki dziwny ucisk w skroniach i tak się zastanawiam czy to nie skutek uboczny luteiny, nigdy tak nie miałam, a że ogólnie panikara ze mnie to zaczynam się martwić i różne myśli po głowie chodzą. Na szczęście za parę dni mąż wraca z Niemiec to będę miała zajęcie i nie będę myśleć o głupotach i trochę odetchnę 😁🤭
Daaawno temu jak 1 raz przyjmowałam progesteron juz nie pamiętam jak dokladnie sie nazywal ten preparat czy to luteina czy jakos inaczej ale tak mialam w 1 cyklu ze przez kilka dni nie moglam nic robic bo mnie tak bolala glowa, ale minelo na szczescie wiec bardzo mozliwe... Teraz nie mam zadnych objawow wiec widocznie organizm sie przyzwyczail:)
 
Cześć dziewczyny,
Śledzę Wasze wspisy już jakiś czas. Jestem po pierwszym nieudanym AID, teraz zaczęłam nowy cykl i 7.05 mam usg aby sprawdzić jak rosną pęcherzyki. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będę mogła przygotowywać się do drugiego zabiegu.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ✊✊
Hej, powodzonka 😊✊
 
Dziewczyny. A czy któraś może przybliżyć procedurę in vitro? Czy jest bardzo czasochłonna/ wyczerpującą,? Chodzi mi o możliwość pracowania w trakcie?
Jestem po 3 nieudanej iui i sama nie wiem czy robić 4 czy lepiej iść w in vitro. Trochę się boję, że sie okaze, że coś jest nie tak z moimi komórkami i na samą myśl mam mega doła.
Help.. :(
 
reklama
Daaawno temu jak 1 raz przyjmowałam progesteron juz nie pamiętam jak dokladnie sie nazywal ten preparat czy to luteina czy jakos inaczej ale tak mialam w 1 cyklu ze przez kilka dni nie moglam nic robic bo mnie tak bolala glowa, ale minelo na szczescie wiec bardzo mozliwe... Teraz nie mam zadnych objawow wiec widocznie organizm sie przyzwyczail:)
Więc bardzo możliwe że to luteina nigdy wcześniej nie brałam takich dawek jak teraz
 
Do góry