reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak liczyć dni po owulacji dpo pomóżcie please

Justi1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
734
Hej kochane. Mam problem
23 kwietnia miałam pozytywny test owulacyjny i ból jajnika, to kiedy wystąpiła owulacja jeśli była w ogóle.
I ile jestem dziś dni po owulacji. Od którego dnia mam liczyć te dni? Bardzo proszę o odpis 😚
 
reklama
Hej kochane. Mam problem
23 kwietnia miałam pozytywny test owulacyjny i ból jajnika, to kiedy wystąpiła owulacja jeśli była w ogóle.
I ile jestem dziś dni po owulacji. Od którego dnia mam liczyć te dni? Bardzo proszę o odpis [emoji9]
Z tego co wiem to testy owulacyjne pokazują przybliżony czas owulacji a nie dzien owulacji. Ja bym wzięła dwa dni przed testem i dwa dni po teście ze wtedy mogla wystąpić owulacja. Tj. 24 test byl pozytywny to owulacja mogla wystąpić od 22 kwietnia do 26 kwietnia. Według mnie od owulacji mogło minąć od 13 dni do 9
 
O kurcze widze ze pomyliłam dni [emoji1787] a wiec 23 pozytywny test to od 21 do 25 kwietnia mogla wystąpić. Dziś byś była między 14 dniem a 10 [emoji6]
 
Testy owulacyjne wykrywają wzrost LH, a następnie pęka pęcherzyk. Zazwyczaj do owulacji dochodzi w przeciagu 48h od pozytywnego testu (u mnie owu jest następnego dnia), więc owu miałaś najprawdopodobniej 24 lub 25 kwietnia. 25 lub 26 kwietnia będą odpowiednio 1dpo. Pamiętaj tylko, że pozytywny test nie oznacza, że do owulacji dojdzie.
 
Testy owulacyjne wykrywają wzrost LH, a następnie pęka pęcherzyk. Zazwyczaj do owulacji dochodzi w przeciagu 48h od pozytywnego testu (u mnie owu jest następnego dnia), więc owu miałaś najprawdopodobniej 24 lub 25 kwietnia. 25 lub 26 kwietnia będą odpowiednio 1dpo. Pamiętaj tylko, że pozytywny test nie oznacza, że do owulacji dojdzie.
Dziękuję❤️
 
Do góry