reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej dziewczyny :) nie wiem czy mnie pamiętacie w marcu miałam pierwsza inseminacje nieudana potem miesiąc przerwy i jutro mam kolejna dziś o 15 mam monitoring we wtorek miałam dwa pecherzyki po 18 mm w prawym jajniku zobaczymy jak urosły :) trzymam za wszystkie kciuki ❤️
Oczywiście że pamiętajmy 🙂 trzymam kciuki 😉
 
Lipiec lipiec[emoji846] czuje się coraz ciężej choć brzuch jeszcze nie taki duży ale często mnie pobolewa tzn czuje taki dyskomfort do tego kręgosłup daje znać szczególnie jak dużo siedzę to mnie boli lewa strona a reszta ok.
Jeśli chodzi o poród to zaczynam się bać jak to będzie[emoji849] i niewiem gdzie rodzic[emoji1745] a czas szybko leci[emoji1751]
@kolor nadzieji a Ty jak się czujesz? Lipiec już też niedługo [emoji2] chyba że coś mi się pomyliło i to nie lipiec [emoji846]
 
reklama
Lipiec lipiec[emoji846] czuje się coraz ciężej choć brzuch jeszcze nie taki duży ale często mnie pobolewa tzn czuje taki dyskomfort do tego kręgosłup daje znać szczególnie jak dużo siedzę to mnie boli lewa strona a reszta ok.
Jeśli chodzi o poród to zaczynam się bać jak to będzie[emoji849] i niewiem gdzie rodzic[emoji1745] a czas szybko leci[emoji1751]
Wszystko będzie dobrze 😉 wiem wiem łatwo mi się mówi, stres zawsze będzie ale zobaczysz że zanim sie obejrzysz maleństwo będzie już z Tobą 🥰 najgorsze masz już za sobą, tyle lat starań, łez. Teraz będzie tylko lepiej 😉
 
Do góry