reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

trochę za mało szczerze, powtórz ta betę raz jeszcze dla swojego bezpieczeństwa za dwa dni, małe przyrosty i utrzymujące się słabo rosnące beta hcg to tez może być pozamaciczna, są sytuacje, ze pęcherzyk w macicy, a zarodek gdzies indziej, rzadko bardzo się to zdarza, ale zdarza, albo beta Ci już leci w dol po prostu
Byłam już na dwóch badaniach USG i ciąża jest w macicy, a zarodek w pęcherzyku, tyle że nadal nie słychać serduszka. Więc jeśli już, to raczej to ostatnie wchodzi w grę :(
 
reklama
Uff byłam i wszystko ok :) serducho bije, z usg 7+2, mam się nie stresować, objawy mogły już mi minąć :) mówi, ze wszystko już będzie dobrze bo to już duże dziecko, ma 1,14 cm :D kamień z serca, teraz muszę wyluzować :)
 

Załączniki

  • 6B13E608-D72A-4920-9CA0-3D5E7643483F.jpeg
    6B13E608-D72A-4920-9CA0-3D5E7643483F.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
  • 26AB25BA-850C-4F78-B3A5-77D0E883D75E.jpeg
    26AB25BA-850C-4F78-B3A5-77D0E883D75E.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 80
z tego co wiem po 6 tyg nie robi się bety. Według mnie usg przez brzuch na tak wczesnym etapie ciąży to maskara. Wogole ja to bym pojechała do innego lekarza. Żadnych bet tylko pożądane usg...trzymam kciuki współczuję tylko tego stresu bo to jest najgorsze
zrobiła mi wczoraj USG i przez brzuch i transwaginalne. Dzisiaj w końcu pierwszy raz idę do super lekarki prywatnie, ale dopiero na 21.20, więc jeszcze długie godziny przede mną. A czemu nie powinno się robić bety po 6 tyg. - napiszesz proszę coś więcej? Nie słyszałam o tym.
 
Dzisiaj dostałam wyniki pierwszych badań, prawie wszystko jest ok, ale niektóre wyniki z krwi wskazują na anemię, chyba będę musiała brać dodatkowo żelazo, ale wizyta już we wtorek więc pewnie dowiem się więcej od lekarza :) Cieszę się, że wyniki glukozy są dobre bo już się nastawiałam na picie tego świństwa 😀
 
zrobiła mi wczoraj USG i przez brzuch i transwaginalne. Dzisiaj w końcu pierwszy raz idę do super lekarki prywatnie, ale dopiero na 21.20, więc jeszcze długie godziny przede mną. A czemu nie powinno się robić bety po 6 tyg. - napiszesz proszę coś więcej? Nie słyszałam o tym.
ona wolniej rośnie po ok 6tyg, gdy beta już ma z 10tys, ale można robić oczywiście, tylko przyrosty już nie beta duże jak na początku
 
Witam
od wczoraj mam wydzielinę brązowa. Jeszcze wczoraj dostałam się do swoje ginekologa zrobił USG serduszko biło. Dziś pojawiło się troszeczke krwi. Zadzwoniłam do ginekologa stwierdził że nic już nie może zrobić przyjmuje luteinę 2 X1. Do szpitala nie chce mnie wysyłać bo mogę leżeć w domu. Kolejna wizytę mam 26.05.
Leżę odpoczywam ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Jestem załamana w styczniu poroniłam do teraz w miarę było dobrze jestem po wizycie u endokrynologa TSH 4, 9 i czekam na diabetologa.
Witaj w klubie. Też biorę luteinę i też leżę przez plamienia. U mnie są ciemnobrązowe. Serce bije. Ja mam wizytę jutro i bardzo się boję. Choć jeszcze wierzę troszeczkę, że tak jest przez to, że normalnie miałabym mieć miesiączkę. No nie wiem.
 
Dziewczyny, wczoraj Wam opisywałam swoją straszną wizytę na USG, gdzie zostałam potraktowana jak g... Niemniej jednak zgodnie ze skierowaniem tej wrednej lekarki zrobiłam dzisiaj betę. Wcześniej robiłam tylko 1 raz - po teście ciążowym. I chyba nastawiam się na najgorsze...
10.04 po teście było 207
dzisiaj, czyli prawie miesiąc później jest 1728
Niby wg tabeli norm ten wynik łapie się na 6. tydzien, czyli tyle, ile wynika z CRL zarodka na USG. Ale martwi mnie tak mały przyrost...
Czy któraś z Was też miała takie małe wartości, a mimo to usłyszała później serduszko? :(
Jestem załamana...
Zrób koniecznie przyrost będziesz wiedziała na czym stoisz i zmień lekarza.
 
reklama
Do góry