reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Czy według Was to jest poprawnie zmierzony zarodek ?? Moja Pani doktor mierzy od początku do końca a tu mam wrażenie, ze jest źle zmierzony.

W szpitalu to zawsze oburzeni jak ktos przyjedzie a jeszcze jak weekend to juz calkiem najlepiej by siedzieli i nic nie robili.

Dziecko w tym okresie sie mierzy od glowy do pupy, jednak ono jest tak malutkie ze wystarczy delikatny blad lekarza, inny sprzet itd i juz wychodzi zupelnie inaczej.
 
Ja właśnie ostatnio miałam spokój a teraz mnie boli, może dlatego, ze się stresuje :(. 8 lat starań, pierwsza ciąża i nie wyobrażam sobie, żeby teraz los miał nas tak szybko rozdzielić 😔
Spokojnie, ja też panikowalam niepotrzebnie. I koniec z tym. Drugi raz ze szczęścia płakałam u lekarza.
a gdzie dokładnie Was boli? Ja mam kłucia/bóle jedynie z lewej i z prawej strony jakby jajniki. A pod brzuchem mało kiedy, ale z drugiej strony się cieszę bo wtedy mniej się obawiam o dzidzie.
Mnie często boli jakby z prawej strony, też przy jajniku, ale owulacja była z prawego. Nieraz boli też ogólnie podbrzusze, jak na miesiączkę. Po wysiłku albo wieczorami też bardziej to dokucza.
 
a gdzie dokładnie Was boli? Ja mam kłucia/bóle jedynie z lewej i z prawej strony jakby jajniki. A pod brzuchem mało kiedy, ale z drugiej strony się cieszę bo wtedy mniej się obawiam o dzidzie.
Mnie czasem kłuje tez raz po lewej raz po prawej, raz troszkę lekko tli jak na okres, ale tak łagodnie, bardziej dyskomfort czuje i to tez przez chwilkę, to są normalne bóle :) fizjologiczne, jakby było coś nie tak to ból ponoć mocniejszy niż ten miesiączkowy wiec się nie martwię :)
 
Spokojnie, ja też panikowalam niepotrzebnie. I koniec z tym. Drugi raz ze szczęścia płakałam u lekarza.

Mnie często boli jakby z prawej strony, też przy jajniku, ale owulacja była z prawego. Nieraz boli też ogólnie podbrzusze, jak na miesiączkę. Po wysiłku albo wieczorami też bardziej to dokucza.
Ja właśnie tez miałam owulacje z prawego jajnika.
 
reklama
Do góry