reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej! Mam pytanie.
Jestem w 10 dc, to mój 3 cykl z oljem z wiesiołka. Mam strasznie dużo śluzu płdonego *niby wg kalendarza owulacja ma być dopiero 14dc) ale dziś zauważyłam, ze ten śluz jest lekko zabarwiony krwią, są też drobne nitki krwi. Czy powinnam się niepokoić? Czy umawiać się do lekarza?
A masz jakieś inne objawy poza nitkami krwi? Może to oznaczać wcześniejszą owulację, może przy myciu lekko się drapnęłaś, a może po prostu Twój organizm tak zachowuje się w tym cyklu. Nie jesteśmy robotami, cykle mogą się różnić od siebie [emoji3526] nie martw się, jeśli nie masz innych objawów. Stres piękności i płodności szkodzi [emoji2960][emoji3526]
 
reklama
Hej! Mam pytanie.
Jestem w 10 dc, to mój 3 cykl z oljem z wiesiołka. Mam strasznie dużo śluzu płdonego *niby wg kalendarza owulacja ma być dopiero 14dc) ale dziś zauważyłam, ze ten śluz jest lekko zabarwiony krwią, są też drobne nitki krwi. Czy powinnam się niepokoić? Czy umawiać się do lekarza?
Ale jeśli masz czas i ma cię to uspokoić to zawsze możesz się do lekarza umówić. Jak trafisz szybko z terminem to może nawet przy okazji sprawdzi jak tam Twoja owulacja [emoji3526]
 
A masz jakieś inne objawy poza nitkami krwi? Może to oznaczać wcześniejszą owulację, może przy myciu lekko się drapnęłaś, a może po prostu Twój organizm tak zachowuje się w tym cyklu. Nie jesteśmy robotami, cykle mogą się różnić od siebie [emoji3526] nie martw się, jeśli nie masz innych objawów. Stres piękności i płodności szkodzi [emoji2960][emoji3526]
Dziękuję kochana <3
Ja innych objawów nie mam, ale w ogóle rzadko mam, czasem coś zakłuje, ale czy to akurat to to ciężko powiedzieć,
W zeszłym cyklu okres spóźnił mi się 5 dni, a gdyby nie spóźnienie, to owulacja by właśnie jakoś teraz wypadała. Może okres się spóźnił, ale owu postanowiłą być w zgodzie ze straym cyklem :p
 
Dziękuję kochana Ja innych objawów nie mam, ale w ogóle rzadko mam, czasem coś zakłuje, ale czy to akurat to to ciężko powiedzieć,
W zeszłym cyklu okres spóźnił mi się 5 dni, a gdyby nie spóźnienie, to owulacja by właśnie jakoś teraz wypadała. Może okres się spóźnił, ale owu postanowiłą być w zgodzie ze straym cyklem :p
To działaj jakby miała być teraz i za 4 dni [emoji16] nie zaszkodzi o może nawet zaowocuje II, czego Ci bardzo życzę [emoji3590]
 
Hej! Mam pytanie.
Jestem w 10 dc, to mój 3 cykl z oljem z wiesiołka. Mam strasznie dużo śluzu płdonego *niby wg kalendarza owulacja ma być dopiero 14dc) ale dziś zauważyłam, ze ten śluz jest lekko zabarwiony krwią, są też drobne nitki krwi. Czy powinnam się niepokoić? Czy umawiać się do lekarza?
Ja miałam 2 dni po owu (monitoring) różowe plamienie przy kolejnej wizycie powiedziałam o tym lekarzowi, on mnie uspokoił, że w czasie owu, przed lub zaraz po, estrogen może szaleć i pojawiają się plamienia i trwaja 1-2 dni 😊 jeśli jest to tylko od czasu do czasu to nie ma się czym martwić ale jeśli co cykl to trzeba by było się temu przyjrzeć 😊
 
Ja miałam 2 dni po owu (monitoring) różowe plamienie przy kolejnej wizycie powiedziałam o tym lekarzowi, on mnie uspokoił, że w czasie owu, przed lub zaraz po, estrogen może szaleć i pojawiają się plamienia i trwaja 1-2 dni 😊 jeśli jest to tylko od czasu do czasu to nie ma się czym martwić ale jeśli co cykl to trzeba by było się temu przyjrzeć 😊
Z kolei robiłam też przed chwilą test owulacyjny i jest negatywny, chociaż jakaś kreska jest. Zobaczymy :)
 
Dziewczyny chyba się udało, 5 dni do miesiączki 💟
 

Załączniki

  • 20210510_184838.jpg
    20210510_184838.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 110
Dziewczyny, byłam dziś u lekarza. Stwierdził że mam cykle bezowulacyjne przy moich niereguralnych miesiączkach(29-40dni). Zbadał mnie i powiedziane ze nie mam pęcherzyka który mógłby urosnac. Moje endometrium wynosi 5mm. Przepisać luteinę od 15 dc. Czy któraś też tak miała? Czy faktycznie nie mam pęcherzyka który może pęknąć później. Dodam że jestem w 13 dc. Pomocy.
 

Załączniki

  • IMG_20210510_185854.jpg
    IMG_20210510_185854.jpg
    489,8 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Do góry