reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy jednak dziewczynka ?

Dołączył(a)
10 Maj 2021
Postów
4
21tydzien lekarz co wykonywał badanie plenatarne mówił że dziewczynka później że chłopiec ale do końca pewien nie był ale wpisał że chłopiec a na tym fragmencie zdjęcia widać co maluszek ma między nóżkami. Najważniejsze żeby było zdrowe ale po prostu chciałabym mieć pewność żeby kupić wyprawkę trochę pod płeć.
 

Załączniki

  • 20210504_225518.jpg
    20210504_225518.jpg
    413,5 KB · Wyświetleń: 1 523
reklama
A masz jakieś inne zdjęcia. Ja bym tu jednak na dziewczynkę stawiała.
Przynajmniej u mojego synka nie było wątpliwości, bo siusiak to wyglądał prawie jak trzecia noga.
 
A masz jakieś inne zdjęcia. Ja bym tu jednak na dziewczynkę stawiała.
Przynajmniej u mojego synka nie było wątpliwości, bo siusiak to wyglądał prawie jak trzecia noga.
Niestey tylko jedno tak wyraźne później nie dało sobie maleństwo cyknąć zdjęcia ( bardziej się skuliło), a przez całe badanie nic nie było widać co by wskazało na synka więc jestem zdezorientowana jak lekarz wywnioskował chłopca czy po prostu zgadywał. Przy pierwszym synku było widać jajuszka i siusiaka odrazu . Też zastanawiam się zmienić ginekologa bo każda próba zapytania się czy by mógł rozwiać wątpliwości co do płci odpowiada że lekarz co wykonał badanie jest nie omylny więc po co sprawdzać
 
Ja niestety na tym zdjęciu nic nie widzę, ale w drugiej ciąży miałam takiego gina, co to nie bardzo chciał odpowiadać na pytania, a o płeć to już w ogóle! Jak zapytałam, czy może mi powiedzieć, kto w brzuchu siedzi, to usłyszałam, że to nie koncert życzeń...
Więc się wściekłam i poszłam na USG prenatalne prywatnie, do kliniki wyposażonej w super sprzęt i tam pani doktor nie miała oporów, żeby dać 95% gwarancji co do swojej "diagnozy" płci :)
 
Bardzo proszę o pomoc. Jak sądzicie jaka to płeć?
 

Załączniki

  • IMG_20210522_105933.jpg
    IMG_20210522_105933.jpg
    195 KB · Wyświetleń: 485
reklama
USG robione w 16 tygodniu, Pani doktor mówiła o dziewczynce z dużą niepewnością w głosie. Czy patrząc na to zdjęcie jest szansa, żeby z dziewczynki
jeszcze zrobił się chłopiec? :) Ktoś miał podobnie?

205789216_951821472052550_6719487487526676400_n.jpg
 
Do góry