reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej a wiec dzis mam 10 dpo według mojej aplikacji flo. Powtórzyłam dzis test ale niestety efekt jest ten sam. Bardzo bardzo blada kreska na teście clear blue early testing (6 dni wczesniej) mysle ze to jest linia fabryczna jednak, albo jakieś odbarwienie. Objawy ustaly i trochę się martwię, że endomitrioza powraca. Przetestuje się jeszcze za kilka dni. W niedziele powinien być okres, ale już raczej wiem, że w tym cyklu sie nie udało mimo bólu jajnikow i skurczy w macicy. :)
Dziewczyny nie poddawajcie się w końcu zobaczymy nasze tluste kreski :) gratulacje dla wszystkich kobietek, które wlasnie zaciążyły!!!! 🥰🥰🥰
 
Dobrze rozumiem, że pierwszy test robiłaś 4dpo?
Hej a wiec dzis mam 10 dpo według mojej aplikacji flo. Powtórzyłam dzis test ale niestety efekt jest ten sam. Bardzo bardzo blada kreska na teście clear blue early testing (6 dni wczesniej) mysle ze to jest linia fabryczna jednak, albo jakieś odbarwienie. Objawy ustaly i trochę się martwię, że endomitrioza powraca. Przetestuje się jeszcze za kilka dni. W niedziele powinien być okres, ale już raczej wiem, że w tym cyklu sie nie udało mimo bólu jajnikow i skurczy w macicy. :)
Dziewczyny nie poddawajcie się w końcu zobaczymy nasze tluste kreski :) gratulacje dla wszystkich kobietek, które wlasnie zaciążyły!!!! [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
Dobrze rozumiem, że pierwszy test robiłaś 4dpo?
Zazuu robilam od 8 dpo. Efekt ten sam ciągle. Jeden test wyszedł nawet dość wyraźnie a potem to już bladziochy takie ze musialam niezle sie pod światłem namęczyc. No niestety w takiej sytuacji kreska powinna być dzis wyrazniejsza a tu ciągle tak samo. Jak okresu nie dostane wniedziele a test wyjdzie tak samo to pójdę do lekarza, bo moze jest pozamaciczna. W każdym bardz razie juz się oswoiłam z myślą że nie jestem :)
 
Cześć dziewczyny ja właśnie po teście zrobiła dwa testy i znowu to samo dwie słabe kreski, myślałam że dzisiaj będzie już cos mocniejsze i nie wiem co robić czekać do czwartku i iść na betę? Wynik znów pokazał się po około 3min... Trochę się zaczynam martwić ale może robię je za wcześnie i muszę jeszcze poczekać? W czwartek rano pojadę na betę i zobaczymy... To są testy o czułości 10.
Idź na betę :)
Podziwiam Was w sumie za cierpliwość. Ja gdy tylko zobaczyłam II kreski, to leciałam na betę. Całe szczęście, że w Poznaniu chodzę zawsze do całodobowej przychodni, w której wyniki z laboratorium mam maksymalnie po 2h. Beta kosztuje tam 45 zł.
 
Napisałaś, że dziś 10 dpo, a test robiłaś poprzedni 6 dni temu stąd moje pytanie [emoji28]
Z tego co kojarzę testy clear blue mają niebieski barwnik i na nich zawsze tu widzę cuda bo ten odczyn po prostu mąci w głowie
Zazuu robilam od 8 dpo. Efekt ten sam ciągle. Jeden test wyszedł nawet dość wyraźnie a potem to już bladziochy takie ze musialam niezle sie pod światłem namęczyc. No niestety w takiej sytuacji kreska powinna być dzis wyrazniejsza a tu ciągle tak samo. Jak okresu nie dostane wniedziele a test wyjdzie tak samo to pójdę do lekarza, bo moze jest pozamaciczna. W każdym bardz razie juz się oswoiłam z myślą że nie jestem :)
 
Napisałaś, że dziś 10 dpo, a test robiłaś poprzedni 6 dni temu stąd moje pytanie [emoji28]
Z tego co kojarzę testy clear blue mają niebieski barwnik i na nich zawsze tu widzę cuda bo ten odczyn po prostu mąci w głowie
Chodziło mi o test który wykrywa ciążę 6 dni przed okresem hehehe moj błąd.
Bardzo możliwe że to przez ten odczyn. No ale cóż jest co jest i trzeba się wziąć ostro do pracy w następnym cyklu haha. A u Ciebie jak sytuacja kochana?
 
Idź na betę :)
Podziwiam Was w sumie za cierpliwość. Ja gdy tylko zobaczyłam II kreski, to leciałam na betę. Całe szczęście, że w Poznaniu chodzę zawsze do całodobowej przychodni, w której wyniki z laboratorium mam maksymalnie po 2h. Beta kosztuje tam 45 zł.
Idę jutro, bo się właśnie naczytalam że mogę mieć słaby przyrost tej bety i mogę poronić, wczoraj i dzisiaj 2 balde kreski żadnej różnicy nie ma w kolorze tak jakby nic się nie podnosiła... Już się nie mogę doczekać jutra rana. Ja chodzę do diagnostyki i wyniki z rana zawsze są koło 13-14.
 
reklama
Zazuu robilam od 8 dpo. Efekt ten sam ciągle. Jeden test wyszedł nawet dość wyraźnie a potem to już bladziochy takie ze musialam niezle sie pod światłem namęczyc. No niestety w takiej sytuacji kreska powinna być dzis wyrazniejsza a tu ciągle tak samo. Jak okresu nie dostane wniedziele a test wyjdzie tak samo to pójdę do lekarza, bo moze jest pozamaciczna. W każdym bardz razie juz się oswoiłam z myślą że nie jestem :)

Przy pozamacicznej zdaje się ze beta rośnie wiec testy wychodziłyby już pozytywne. Zrób betę zanim pójdziesz bo lekarza, niemniej skoro musisz się męczyć pod światło żeby cokolwiek dojrzeć to test jest negatywny moim zdaniem [emoji6]
 
Do góry