reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To wybierasz się na betę jutro? Ciekawe co to za płyn 🙄 ten ginekolog to jakiś dobry specjalista? Bo fajnie żeby miał od razu na Ciebie jakiś plan jeśli coś mu nie pasuje w obrazie USG. A niestety większość lekarzy na połowę nieprawidłowości przymyka oko albo co gorsza nawet ich nie zauważa 🤦‍♀️
Tak , pójdę z samego rana. Stresuje mnie to wszystko bo wg moich cykli to miesiaczke powinnam dostać dopiero 12-13.05 a tu takie coś 🤔 a co do tego czy jest dobry w tym co robi to właśnie nie wiem 🤷‍♀️ W internecie nie było opinii o nim a zawsze sprawdzam bo nie chce się niepotrzebnie denerwować, wiesz jak to jest jak czasami trafisz na jakiegoś chama albo babeczkę z humorami ... Ogólnie rzecz biorąc to wywarł na mnie dobre wrażenie bo przeprowadził szczegółowy wywiad , odpowiadał na każde pytanie , widać było że się przejął całą tą sytuacją. Zobaczymy co mi w środę powie , mam tylko nadzieję że nie będzie to nic poważnego 😔
 
reklama
No to ja już zgłupiałam [emoji24] nie wiem co mam robić, jutro 14dc. Więc od środy mam brać luteinę (od 15 do 28dc) przez 3 miesiące. Podobno ona ma wyregulować cykl w taki sposób żeby owulacja była wcześniej. Po 3 miesiącach mam się zgłosić i zobaczymy co dalej. W grę wchodzi stymulacja jajników czy pęcherzyków... Już sama nie wiem. Za dużo wrażeń. Przepłakalam cały wieczór [emoji24] myślalam ze to wszystko będzie prostsze.... Poczekać z ta luteina czy nie?

Mój gin zawsze kazał brać luteinę 3 dni PO owulacji. Po kilku miesiącach rzeczywiście owu występuje wcześniej.
 
Cześć dziewczyny ja właśnie po teście zrobiła dwa testy i znowu to samo dwie słabe kreski, myślałam że dzisiaj będzie już cos mocniejsze i nie wiem co robić czekać do czwartku i iść na betę? Wynik znów pokazał się po około 3min... Trochę się zaczynam martwić ale może robię je za wcześnie i muszę jeszcze poczekać? W czwartek rano pojadę na betę i zobaczymy... To są testy o czułości 10.
 

Załączniki

  • xxxc.jpg
    xxxc.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 94
Cześć dziewczyny ja właśnie po teście zrobiła dwa testy i znowu to samo dwie słabe kreski, myślałam że dzisiaj będzie już cos mocniejsze i nie wiem co robić czekać do czwartku i iść na betę? Wynik znów pokazał się po około 3min... Trochę się zaczynam martwić ale może robię je za wcześnie i muszę jeszcze poczekać? W czwartek rano pojadę na betę i zobaczymy... To są testy o czułości 10.
Wyobrazcie sobie dziewczyny że minęło 10min od testu druga kreska znikła z testu paskowego znaczy jest ale tak słaba ze nawet na zdj tego nie widać. Już dostaje schizy ze biochemiczna... Na tym strumieniowym teście jest nadal widoczna. Iść na betę w czwartek czy to za wcześnie?
 
Dzień doberek z rana 😘 u mnie niestety na dwóch testach dzisiaj biel raziła po oczach 🙈 plamienie od soboty więc gdyby to była Implantacja to na Pinku 10 strumieniowym powinien już być jakiś cień chociaż 🤷‍♀️ szkoda bo bardzo na to liczyłam 🥺 a z rana mam wrażenie że plamienie przybrało trochę na sile więc czekamy na małpiszona 🙄
 
Dzień doberek z rana [emoji8] u mnie niestety na dwóch testach dzisiaj biel raziła po oczach [emoji85] plamienie od soboty więc gdyby to była Implantacja to na Pinku 10 strumieniowym powinien już być jakiś cień chociaż [emoji2368] szkoda bo bardzo na to liczyłam [emoji3064] a z rana mam wrażenie że plamienie przybrało trochę na sile więc czekamy na małpiszona [emoji849]

Nie masz problemów z progiem lub jakiejs infekcji?
 
reklama
Wyobrazcie sobie dziewczyny że minęło 10min od testu druga kreska znikła z testu paskowego znaczy jest ale tak słaba ze nawet na zdj tego nie widać. Już dostaje schizy ze biochemiczna... Na tym strumieniowym teście jest nadal widoczna. Iść na betę w czwartek czy to za wcześnie?
Iść na bete !
 
Do góry