reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wolno bije serce dziecka

reklama
Dziewczyny jestem załamana, jestem po wizycie i serduszko już nie bije, ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu, dzisiaj z OM 8+5 a na usg 5+5jeszcze mniejszy niż tydzień temu 6 +3. W czwartek idę na łyżeczkowanie, chce mieć to już za sobą
 
Dziewczyny jestem załamana, jestem po wizycie i serduszko już nie bije, ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu, dzisiaj z OM 8+5 a na usg 5+5jeszcze mniejszy niż tydzień temu 6 +3. W czwartek idę na łyżeczkowanie, chce mieć to już za sobą
Strasznie mi przykro :( mam nadzieje, ze same tabletki pomogą i się oczyścisz. Ja niestety po łyżeczkowaniach miałam problem z endometrium i gdybym wcześniej więcej wiedziała na ten temat to raczej bym się zdecydowała na same tabletki (o ile by było to możliwe).
 
Strasznie mi przykro :( mam nadzieje, ze same tabletki pomogą i się oczyścisz. Ja niestety po łyżeczkowaniach miałam problem z endometrium i gdybym wcześniej więcej wiedziała na ten temat to raczej bym się zdecydowała na same tabletki (o ile by było to możliwe).
Mi powiedziała moja pani doktor żeby przyjść rano na czczo, dostanę jakieś tabletki a potem łyżeczkowanie
 
Dziewczyny jestem załamana, jestem po wizycie i serduszko już nie bije, ciąża zatrzymała się na 6 tygodniu, dzisiaj z OM 8+5 a na usg 5+5jeszcze mniejszy niż tydzień temu 6 +3. W czwartek idę na łyżeczkowanie, chce mieć to już za sobą
Przykro mi kochana. Z doświadczenia powiem, że skoro i tak robią zabieg, to nie zgodziłabym się na tabletki, jaa miałam sam zabieg i po kilku godzinach byłam w domku, bez krwawienia i bolesnych skurczy.
Trzymaj się ciepło 😘
 
reklama
Przykro mi kochana. Z doświadczenia powiem, że skoro i tak robią zabieg, to nie zgodziłabym się na tabletki, jaa miałam sam zabieg i po kilku godzinach byłam w domku, bez krwawienia i bolesnych skurczy.
Trzymaj się ciepło 😘
No ja też teraz (jeśli się potwierdzi) chce zabieg od razu, szczególnie że po 1 tabletce dostałam takiego krworoku że zemdlalam i w trybie pilnym trafilam na stół.
 
Do góry