reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gulka na brzuchu 21 tydzień ciąży

kerscik8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
233
Cześć, od trzech dni zauważyłam ze kilka razy dziennie napina mi się brzuch i w tym miejscu pojawia mi się twarda gulka wielkości śliwki (jest tak jakby ruchoma bo pojawia się w różnych miejscach). Guzek znika jak brzuch się rozluźni. Byłam wczoraj na IP z podejrzeniem sączenia wod (na szczęście fałszywy alarm), czynności skurczowej lekarka tez nie zauważyła, ogólnie brzuch jest miękki, ale ta „gulke” pokazałam położnej bo akurat mi wyskoczyła to podotykała tam i stwierdziła ze jestem szczupła i to może główka dziecka... ale czy to nie byłoby za wcześnie? Może to bardziej rozpychającą się dzidzia która uciska np na jednego z mięśniaków które mam? Jestem trochę wystraszona to moja pierwsza ciąża i wydaje mi się to dziwne. Wizytę u mojego lekarza mam w przyszłym tygodniu. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje na tym etapie ciąży?
 
reklama
To może być po prostu maluszek który się wypina chociaż faktycznie dość wcześnie. U mnie już wiele tygodni obserwuję coś takiego.
 
Mam dokładnie to samo jednak to jest 18tc brzuch się napina i wyskakuje taka kulka wielkości śliwki najwcześniej z lewej strony jednak zauważyłam też z prawej, wydaje mi się że to są jelita...
 
reklama
Do góry