reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Dołączył(a)
16 Maj 2021
Postów
2
Hej! Widzicie tak jak ja drugą kreskę, czy mam omamy? :D w środę zaczęłam leciutko plamić, w czwartek można powiedzieć byłam pewna, że dostałam okres (termin miesiączki przypadał na piątek), ale w zasadzie po tym jednorazowym krwawieniu się zakończyło. Do dziś na wkładce mam maksimum 2 kropelki jasnoróżowych plamek i to na tyle.
 

Załączniki

  • IMG_20210516_165122.jpg
    IMG_20210516_165122.jpg
    377,4 KB · Wyświetleń: 216
reklama
Owulacja przypadała mi na 1 maja [emoji3526] ogólnie zawsze mam obfite miesiączki, migreny, bóle brzucha pleców itd, a teraz poza bólem krzyżów nie dolegało mi nic [emoji1745]
Czyli dziś już 16dpo więc bhcg będzie w 100% wiarygodna. Albo powtórz test jutro, pojutrze z porannego moczu. Jeśli jest ciąża to kreska powinna być coraz bardziej widoczna [emoji4]
 
Ja tu niestety nic nie widzę. Jeżeli jesteś 16 dpo to Kreska powinna być widoczna bez domysłów. Chyba, że owulacja się przesunęła. Skąd wiesz kiedy była? Miałaś monitoring?

To, że miewasz obfite miesiączki nie znaczy, że w tym cyklu nie trafia się jakieś anomalie. Cykl jest podatny na wiele czynników. Infekcje, leki, wysiłek fizyczny, stres czy zmianę diety.

Idź jutro na betę ewentualnie powtórz test i wszystko będzie jasne.
 
Do góry