reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Drogie dziewczyny, najmocniej Was przepraszam, ze post nie na temat, nigdy nie spamuje i nie taki mój zamiar, jednak sytuacja wyjątkowa.
Moja 9 letnia chrześnica dostała się do finału międzynarodowego konkursu Gdynia Open 2021. W zagranicznym międzynarodowym konkursie zajęła III miejsce. Tu jednak liczą się głosy zebrane na Facebooku :( Michasia pochodzi z małej miejscowości i ciężko będzie zebrać głosy. Gdybyście mogły bardzo proszę o zagłosowanie
Liczy się jeden głos z jednego IP, czyli można z telefonu (z danych komórkowych i wifi oddzielnie), z tabletu, laptopa itp.
wystarczy wejść w link, kliknąć ZOBACZ i ZAGŁOSUJ pod nagraniem Michasi. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i obiecuje więcej nie spamować :)
mój głos ma :)
 
Dziewczyny, na wątku prywatnym dodaje osoby, które są aktywne tutaj na wątku publicznym. Jeżeli jesteście nowe, albo mało się udzielacie (np 2 posty napisane w kwietniu) to proszę zwiększyć aktywność i zobaczymy się na wątku prywatnym😄 🤷🏻‍♀️ A osoby, które nie mają żadnych postów napisanych na forum, czyli takie które nigdy się nie udzielały, nigdy nie będą zaakceptowane do grupy. Tutaj na publicznym wątku tez się udzielamy :)
 
Dziewczyny, na wątku prywatnym dodaje osoby, które są aktywne tutaj na wątku publicznym. Jeżeli jesteście nowe, albo mało się udzielacie (np 2 posty napisane w kwietniu) to proszę zwiększyć aktywność i zobaczymy się na wątku prywatnym😄 🤷🏻‍♀️ A osoby, które nie mają żadnych postów napisanych na forum, czyli takie które nigdy się nie udzielały, nigdy nie będą zaakceptowane do grupy. Tutaj na publicznym wątku tez się udzielamy :)
Trudno nabić tutaj posty, jeśli jest się tu trzy dni a prawie nikt tu nie pisze 😅🙈
 
Trudno nabić tutaj posty, jeśli jest się tu trzy dni a prawie nikt tu nie pisze 😅🙈
Ale nikt nie broni wam tu pisać, jeżeli chcecie zadać jakieś pytanie, zacząć jakiś temat, podzielić się czymś- śmiało. Na tym polega aktywność 😊 przecież gdyby każdego akceptować wątek prywatny chyba straciłby sens, prawda ?
 
Drogie dziewczyny, najmocniej Was przepraszam, ze post nie na temat, nigdy nie spamuje i nie taki mój zamiar, jednak sytuacja wyjątkowa.
Moja 9 letnia chrześnica dostała się do finału międzynarodowego konkursu Gdynia Open 2021. W zagranicznym międzynarodowym konkursie zajęła III miejsce. Tu jednak liczą się głosy zebrane na Facebooku :( Michasia pochodzi z małej miejscowości i ciężko będzie zebrać głosy. Gdybyście mogły bardzo proszę o zagłosowanie
Liczy się jeden głos z jednego IP, czyli można z telefonu (z danych komórkowych i wifi oddzielnie), z tabletu, laptopa itp.
wystarczy wejść w link, kliknąć ZOBACZ i ZAGŁOSUJ pod nagraniem Michasi. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i obiecuje więcej nie spamować :)
Głos oddany[emoji6]
 
Czy mogę się do Was troszkę przykleić?
Wygląda na to, że tym razem się uda. Po 4 poronieniach z rzędu osiągnęłam swój "kamień milowy", 8t5d, termin z OM na 24.12 😊
Dotychczas poza dwójką donoszoną na tym etapie wiedziałam, że już nic z tego...
Bąbel w załączniku, 18mm i serducho jak szalone 😊
 

Załączniki

  • 20210517_152909.jpg
    20210517_152909.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 83
reklama
Czy mogę się do Was troszkę przykleić?
Wygląda na to, że tym razem się uda. Po 4 poronieniach z rzędu osiągnęłam swój "kamień milowy", 8t5d, termin z OM na 24.12 😊
Dotychczas poza dwójką donoszoną na tym etapie wiedziałam, że już nic z tego...
Bąbel w załączniku, 18mm i serducho jak szalone 😊
Gratulacje i trzymam kciuki :)
 
Do góry