reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe szczęsliwe testowanie:-)

@MadziaMi gratuluję!!!


Ja dziewczyny nie wytrzymałam i testowałam przedwczoraj (10 dpo i 24 dc) i wczoraj (11 dpo i 25dc)... oczywiście negatyw. Jeszcze daję sobie szansę jutro, bo mimo wszystko mam nadzieję, że po prostu za wcześnie testowałam.
Dwa dni bolał mnie brzuch bardzo jak na okres i od wczoraj cisza...... ani okresu ani bólu nie ma... ciekawe czy mnie ten okres zaskoczy jednak.
 
reklama
Hej. Właśnie wróciłam z IP i na razie mam nie siać paniki. Może to być krwawienie że zbyt niskiego hormonu. Mam brać Luteinę 3x1 tabl pod język i jutro rano komplet badań. Na USG jeszcze nie widać zarodka.
 
@MadziaMi gratuluję!!!


Ja dziewczyny nie wytrzymałam i testowałam przedwczoraj (10 dpo i 24 dc) i wczoraj (11 dpo i 25dc)... oczywiście negatyw. Jeszcze daję sobie szansę jutro, bo mimo wszystko mam nadzieję, że po prostu za wcześnie testowałam.
Dwa dni bolał mnie brzuch bardzo jak na okres i od wczoraj cisza...... ani okresu ani bólu nie ma... ciekawe czy mnie ten okres zaskoczy jednak.
Trzymam kciuki żeby był pozytyw 😘
 
Cześć Dziewczyny;
wróciłam dzisiaj z monitoringu.
W pon pęcherzyk 17,9 mm
dzisiaj środa - podobno pękł (ale bardzo ciężko lekarzowi było zobaczyć jajniki, zasłaniały je jelita :(

Załączam zdjęcia. Proszę Was o opinie. Nigdy nie widziałam usg po pęknięciu pęcherzyka.

Z góry dziękuję
 

Załączniki

  • 21212121212225252525262636.jpg
    21212121212225252525262636.jpg
    408,1 KB · Wyświetleń: 59
Cześć Dziewczyny;
wróciłam dzisiaj z monitoringu.
W pon pęcherzyk 17,9 mm
dzisiaj środa - podobno pękł (ale bardzo ciężko lekarzowi było zobaczyć jajniki, zasłaniały je jelita :(

Załączam zdjęcia. Proszę Was o opinie. Nigdy nie widziałam usg po pęknięciu pęcherzyka.

Z góry dziękuję
Niestety nie pomogę bo nie znam się 😘
 
reklama
Do góry