reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie po poronieniu

reklama
Super! Pójdz na betę, będziesz miała pewność.
Miałam podobna sytuację, miałam dziwne pęcherzyki w jajniku, mimo, że zbliżał się okres (za 7dni) więc zrobiłam test owulacyjny wyszedł pozytywny (wcześniej przez cały cykl wychodziły negatywne). Z ciekawości zrobiłam ciążowy i wyszła blada kreska, teraz jestem w 9tyg. Zaszłam w 2cyklu po poronieniu. Potwierdź ciążę betą 🙂 trzymam kciuki, żeby wszystko się udało ❤️❤️❤️✊
Jutro rano biegnę na betę :) nie mogę się doczekać 😔 w Wigilię to był najpiękniejszy prezent mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej 😔
 
Jutro rano biegnę na betę :) nie mogę się doczekać 😔 w Wigilię to był najpiękniejszy prezent mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej 😔
A zapisał ci lekarz progesteron ?skoro on był winny poronienia powinnaś brać. Wiem co czujesz przeżyłam 2 poronienia 😢u mnie trabofilia. Obecnie jestem w 18tyg ciąży. Trzymam kciuki za wysoka betę i nudna ciążę 🙂
 
Nie zapisał, bo mówił że mam przyjść jak zajde, wizyta dopiero w środę;< 2 dni po planowej miesiączce, mam nadzieję, że nic się nie stanie do tego momentu :(
A zapisał ci lekarz progesteron ?skoro on był winny poronienia powinnaś brać. Wiem co czujesz przeżyłam 2 poronienia 😢u mnie trabofilia. Obecnie jestem w 18tyg ciąży. Trzymam kciuki za wysoka betę i nudna ciążę 🙂
 
A zapisał ci lekarz progesteron ?skoro on był winny poronienia powinnaś brać. Wiem co czujesz przeżyłam 2 poronienia 😢u mnie trabofilia. Obecnie jestem w 18tyg ciąży. Trzymam kciuki za wysoka betę i nudna ciążę 🙂
Teraz progesteron był ponad 17, tyle to ja w ciąży poprzedniej nawet nie miałam, było 12, później 8 i spadł... także i tak jestem w szoku że taki podwyższony teraz
 
Teraz progesteron był ponad 17, tyle to ja w ciąży poprzedniej nawet nie miałam, było 12, później 8 i spadł... także i tak jestem w szoku że taki podwyższony teraz
Przez dwa dni nic się nie stanie spokojnie. Dobrze że masz wizytę. 🙂 Trzymam kciuki za ciebie będzie dobrze 🙂
 
reklama
reklama
Do góry