reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Hej
Ja również nowy cykl rozpocznę z lamettą, ginka stwierdziła że trzeba trochę podkręcić owulację. Mam cienkie endometrium i zaleciła mi jeszcze jedno badanie macicy, coś takiego jak histeroskopie tylko przed okresem i pobiera się wycinek . I mąż jeszcze badanie dna nasienia.
U mnie też lekarz zalecił badanie nasienia dla męża. Ale ty masz swoją owulację? Bez problemu? U mnie niby rosną zawsze jakieś pęcherzyki ale nie pękają..
 
U mnie też lekarz zalecił badanie nasienia dla męża. Ale ty masz swoją owulację? Bez problemu? U mnie niby rosną zawsze jakieś pęcherzyki ale nie pękają..
U poprzedniego gina miałam 4 monitoringi i pęcherzyki rosły same , 3 razy dostałam ovitrelle a raz wg USG pękły same , z resztą teraz jak byłam u nowej gin w 18 DC to też owu była potwierdzona i progiem i USG. No ale skoro do tej pory nic z tego nie wyszło to dostałam na podkręcenie owu, tym bardziej że mam niskie Amh jak na mój wiek (co może sprawiać że jajeczka są nie dostatecznej jakości) plus cienkie endometrium , które też muszę kontrolować i ewentualnie dostanę Estrogeny.
 
Hejka dziewczyny jak tam u was sytuacja ? U mnie 22 cyklu, wczoraj robiłam badania i czuje że dalej nic z tego nie będzie I boję się podejść do ul bo nie wiem czy udzwigne kolejne rozczarowanie...
 

Załączniki

  • Screenshot_20210521-225841_Chrome.jpg
    Screenshot_20210521-225841_Chrome.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 22
U mnie 23dc.. czekam na @ i zaczynam stymulację... Twoje wyniki wyglądają chyba dobrze :)
 
reklama
Co dostalyscie na stymulację? Ja mam lamette 2 -9dc. 2x1. Dziś 2dc zaczynam właśnie brać...
Ja mam Puregon od czwartego dnia.. przedwczoraj byłam zrobić badania ginekologiczne do iui, a wczoraj lekkie różowe plamienie (gęsty śluz zabarwiony na różowo) i sama nie wiem, czy to po badaniu... Mam nadzieję że jeszcze nie @ bo to dopiero 24dc, nie mam też wszystkich potrzebnych badań.
 
Do góry