reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg wynik a norma

Byłam w zeszły czwartek. Lekarz stwierdził 4-5 tydz i ciałko żółte na swoim miejscu.. kolejną wizytę z USG planuję dopiero w 11-12 tyg żeby co chwilę nie robić USG.. niby nie było jeszcze zarodka i lekarz mówił, że mogę przyjść w 7tyg żeby zobaczyć czy jest zarodek, ale ja wolałbym poczekać do 12tyg.. Dlatego robię Betę.. A skoro beta rośnie to chyba powinno być ok..? Moje koleżanki pierwsze USG miały w 12-13tyg więc chyba mogę spokojnie zaczekać.. choć niepewność jest ;)
 
reklama
Byłam w zeszły czwartek. Lekarz stwierdził 4-5 tydz i ciałko żółte na swoim miejscu.. kolejną wizytę z USG planuję dopiero w 11-12 tyg żeby co chwilę nie robić USG.. niby nie było jeszcze zarodka i lekarz mówił, że mogę przyjść w 7tyg żeby zobaczyć czy jest zarodek, ale ja wolałbym poczekać do 12tyg.. Dlatego robię Betę.. A skoro beta rośnie to chyba powinno być ok..? Moje koleżanki pierwsze USG miały w 12-13tyg więc chyba mogę spokojnie zaczekać.. choć niepewność jest ;)
Ja bym poszła ok 7-8tyg sprawdzić. Beta rośnie również wtedy kiedy ciąża nie rozwija się prawidłowo ale oczywiście nie chce Cię straszyć i trzymam kciuki 🙂 daj znać co powie lekarz po kolejnym usg.
 
Byłam w zeszły czwartek. Lekarz stwierdził 4-5 tydz i ciałko żółte na swoim miejscu.. kolejną wizytę z USG planuję dopiero w 11-12 tyg żeby co chwilę nie robić USG.. niby nie było jeszcze zarodka i lekarz mówił, że mogę przyjść w 7tyg żeby zobaczyć czy jest zarodek, ale ja wolałbym poczekać do 12tyg.. Dlatego robię Betę.. A skoro beta rośnie to chyba powinno być ok..? Moje koleżanki pierwsze USG miały w 12-13tyg więc chyba mogę spokojnie zaczekać.. choć niepewność jest ;)
11-12 tydzień to już się robię prenatalne badania :) nie zaszkodzisz dziecku usg ja na Twoim miejscu bym sprawdziła czy jest postęp tzn serduszko
 
Hej, chciałabym zapytać o interpretację B-HCG, mianowicie wiem jak policzyć przyrost w ciągu 48h, ale gdy mam policzyć przyrost po 72h, powstają schody...
Co innego kalkulator, a co innego kalkulator B-HCG na stronach internetowych... Może Wy mi pomożecie? To moja pierwsza ciąża.
Pierwsza 17.05 -198
Druga Po 48h 19.05 - 486
Trzecia po 48h 21.05 -1053
Czwarta po 72h 24.05 - 2961
Czy przyrost między trzecią a czwartą betą jest prawidłowy?
Serdecznie dzięki za pomoc. 😊😊
 
Hej, chciałabym zapytać o interpretację B-HCG, mianowicie wiem jak policzyć przyrost w ciągu 48h, ale gdy mam policzyć przyrost po 72h, powstają schody...
Co innego kalkulator, a co innego kalkulator B-HCG na stronach internetowych... Może Wy mi pomożecie? To moja pierwsza ciąża.
Pierwsza 17.05 -198
Druga Po 48h 19.05 - 486
Trzecia po 48h 21.05 -1053
Czwarta po 72h 24.05 - 2961
Czy przyrost między trzecią a czwartą betą jest prawidłowy?
Serdecznie dzięki za pomoc. 😊😊
Przyrost jest bardzo ładny, po 72 h powinno być ponad 100% przyrostu
 
Ogólnie nie rób już przyrostów :) Tzn już mogą nie wychodzić prawidłowe w kalkulatorze, bo jest za duża. Teraz najważniejszy jest obraz USG. :)
 
Kochana, powiedz proszę, Twoja beta pierwsza to 240 kolejna 360 a następne? U mnie z 240 na 400 i się strasznie boję, już to przechodziłam i stracilam malenstwo [emoji17]
Przyrost jest bardzo ładny, po 72 h powinno być ponad 100% przyrostu
 
reklama
Kochana, powiedz proszę, Twoja beta pierwsza to 240 kolejna 360 a następne? U mnie z 240 na 400 i się strasznie boję, już to przechodziłam i stracilam malenstwo [emoji17]
Następna robiłam dopiero koło 6 tc , było około 22 tysiące, nie martw się na zapas ,jak pisałam ja 2 razy poronilam ,a za 3 mimo kieskiego przyrostu, wszystko się dobrze skończyło, byłaś u lekarza ?? Ja dostalam od razu duphaston i luteine
 
Do góry