reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dzień dobry! Ja sobie z Wami przycupnę, bo co prawda termin mam według wszelkich aplikacji na 30-31 stycznia, ale nie mam super regularnych cykli, więc może być wcześniej/później. Mam nadzieję, że się dowiem czegoś we wtorek, bo idę na USG, teoretycznie to będzie 5+5, więc mam nadzieję, że cokolwiek zobaczę. ☺️
To będę trzymać kciuki żeby było już coś widać. 😊
Cześć,
u mnie testy 26 maja wyszły pozytywne, beta z dzis 360, kolejną robię w poniedziałek i środę, mam nadzieję, że będzie ładne rosła

gratulacje dla wszystkich [emoji847]
Gratuluję 😊
Cześć! Witam sie również z pozytywnym testem i betą wczoraj 19 (jeszcze przed planowaną @).
Gratulacje dla wszystkich i wzorowo rozwijających się ciąż :)
Gratuluję
Ja też się wybieram aż 8 czerwca i też mam nadzieję już na serduszko😄
To będę trzymać kciuki aby było już serduszko 😊
 
reklama
powiem wam, że zrobiłam głupotę i juz wczoraj byłam u ginekologa

oczywiście pani doktor nic tam nie zobaczyła, bo to zdecydowanie za wcześnie, dlatego skierowała mnie na betę i po 1,5h wynik 360

teraz mam powtórzyć w poniedziałek i środę, po czym w środę znowu na usg żeby może zlokalizować już pęcherzyk (beta powinna wtedy wynosić ponad 1000)

trzeba było od razu iść 8/ 10 czerwca i się niepotrzebnie nie niepokoić [emoji28]
 
powiem wam, że zrobiłam głupotę i juz wczoraj byłam u ginekologa

oczywiście pani doktor nic tam nie zobaczyła, bo to zdecydowanie za wcześnie, dlatego skierowała mnie na betę i po 1,5h wynik 360

teraz mam powtórzyć w poniedziałek i środę, po czym w środę znowu na usg żeby może zlokalizować już pęcherzyk (beta powinna wtedy wynosić ponad 1000)

trzeba było od razu iść 8/ 10 czerwca i się niepotrzebnie nie niepokoić [emoji28]
Hihihi ja w piątek betę miałam 560 i idę w środę na usg żeby mieć pewność ze pęcherzyk już jest 💪
 
u mnie to pewnie bardzo młoda ciąża, bo mam raczej nieregularne cykle, a testy robiłam już dzień przed spodziewaną @ i na każdym blada kreska (na najbardziej czułym dosyć wyraźna)

mam nadzieję, że obie w środę zobaczymy juz pęcherzyki [emoji3059]
Hihihi ja w piątek betę miałam 560 i idę w środę na usg żeby mieć pewność ze pęcherzyk już jest [emoji123]
 
powiem wam, że zrobiłam głupotę i juz wczoraj byłam u ginekologa

oczywiście pani doktor nic tam nie zobaczyła, bo to zdecydowanie za wcześnie, dlatego skierowała mnie na betę i po 1,5h wynik 360

teraz mam powtórzyć w poniedziałek i środę, po czym w środę znowu na usg żeby może zlokalizować już pęcherzyk (beta powinna wtedy wynosić ponad 1000)

trzeba było od razu iść 8/ 10 czerwca i się niepotrzebnie nie niepokoić [emoji28]
Heh. Kusi to USG wcześniej 😊 ja i tak wcześniej niż za 3 tygodnie nie pójdę bo mój lekarz ma długie terminy to i tak będzie dobrze jak będę mieć USG za 3 a nie za 5 np 😊
 
reklama
Do góry