reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

to spokojnie [emoji2]
Nie nie krwawię takie chwilowe to mam jakby skurcz[emoji2372]
dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam [emoji28]
 
reklama
to spokojnie [emoji2]
dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam [emoji28]

ja piję jedną rano. Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi. Bardzo dbam o to, co jem...więc wydaje mi się, że jedna kawa to nie jest wielki grzech :D
 
to spokojnie [emoji2]
dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam [emoji28]
Ja sobie nie wyobrażam małej najsłabszej kawy, chyba padłabym na migrenę :D
 
To chyba i ja się przywitam chociaż nie mam jeszcze potwierdzonej bety ale zrobiłam dwa testy i obydwa pozytywne ,to moja druga ciąża w domu prawie 7 miesięczny Jaś :)
Witamy 😊 u mnie w domu prawie 9 miesięczna córeczka więc będziemy oby dwie miały mała różnice wieku między dziećmi. Martwisz się trochę jak to będzie ?
 
to spokojnie [emoji2]
dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam [emoji28]
Ja piję jedna kawę dziennie. Lekarz mi sam kazał pić z powodu niskiego cisniania tylko mówił żebym uważała z herbatą żeby za dużo nie pić jej.
 
Ja piję jedna kawę dziennie. Lekarz mi sam kazał pić z powodu niskiego cisniania tylko mówił żebym uważała z herbatą żeby za dużo nie pić jej.
też mam niskie, ale kawa chyba nie pomaga, piję dla smaku [emoji28]

czy też was tak zewsząd atakują reklamy rzeczy dla dzieci? odkąd zaczęłam pisać o ciąży, są wszędzie
 
reklama
Tak. Myślę że oni z automatu wiedzą czego człowiek może szukać więc z każdej strony chcą się zareklamować [emoji4]
a że ja głupia w nie klikam to wyskakuje jeszcze więcej [emoji2960] wiadomo, że do zakupów jeszcze kilka miesięcy, ale jakoś mnie ciągnie do popatrzenia sobie na te urocze ubranka [emoji1784] żeby tylko ciąża i dzidzia rozwijały się prawidłowo, bo nie mogę się już doczekać naszego małego człowieczka [emoji3064]

w jakim jesteście wieku? ja będę miała w tym roku 23lata, moj mąż 32
 
Do góry