reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca [emoji3064] wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska [emoji76] boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli [emoji2356] jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki [emoji3064][emoji3064][emoji3064]

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" [emoji2368]

Gratuluję!!!🥰☺️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Może w kolejnym cyklu coś pomoże, polepszy to endometrium. Ja też chyba muszę przycisnąć lekarza żeby konkretniej zbadał to moje endometrium bo też zauważyłam znacznie skromniejsze te miesiączki po łyżeczkowaniu, po porodzie niż przed. I żeby może podziałać coś w tym kierunku.
Ja chyba nie dostanę więcej tego leku. Przepisał mi go lekarz jednorazowo przez 10 dni żeby poprawić ogólny stan endometrium ale wątpię że to zaowocuje.
 
Cześć Dziewczyny!
Jestem po tele z lekarzem w temacie tej krótkiej miesiączki. Zlecił mi betę z krwi, ale czuje, że nie ma to sensu. Jeszcze wczoraj wypiłam tyle wina, że nawet nie dopuszczam dodatniej bety do myśli!
Twierdzi, że jeśli w okresie owu miałam endo ok 8 to potem tylko grubło więc jest ok i nic na to się nie przepisuje. Progesteron też miałam ok. Ale jeśli miesiączka była bardziej skąpa niż zwykle to trzeba sprawdzić betę dla pewności.
 
Dzien dobry wszystkim, witam sie oficjalnie w końcu w 1 dc. Nigdy nie cieszylam sie tak z przyjścia @. Po kontroli u lekarza, będziemy miec stymulowany cykl, lekarz twierdzi, ze wieksze szanse. Czytalam, ze sporo z was stad Ma stymulowane, czy to wasze 1 cykle, czy ktore i jak wasze odczucia?
Bardzo fajnie, że będziesz mieć stymulacje. Dużo historii z happy endem tu czytałam po tym. To na prawdę zwiększa szanse 😊 ja jestem po drugim stymulowanym cyklu. Dziś 21 dc. Czekam co będzie😇
 
Cześć dziewczyny!
O dzidziusia staramy się ok 1,5 roku.
Mam stwierdzoną endometriozę głębokonaciekająca i jestem 3 miesiące po operacji.
Lekarz prowadzący zalecil wykonywanie testów ciążowych na 3 dni przed @, ponieważ dwa dni przed @ misze zacząć przyjmować bardzo silne leki przeciwbólowe.
Tak też się stało, w czwartek i piątek testowałam, wyszly dwie kreseczki. Wczoraj pojechałam zbadać betę oraz progesteron.
Beta 20, 71
Progesteron 15,7
Dzis jest 28dc, cykle 28-29dni.
Czy któraś z Was startowała z tak niskiej bety? Oczywiście jutro powtórzę żeby sprawdzić czy przyrasta, ale jestem pełna obaw bo za mną już jedna ciąża biochem. 😓
Robiłaś test i betę parę dni przed spodziewaną miesiączką, więc może tak być że beta dość niska, ale też nie bardzo niska :) Poza tym najważniejszy jest przyrost. Gratuluję i trzymam kciuki żeby było dobrze!
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
Wow, kolejne pozytywne wieści! Suuuper! Gratulacje! 🤩🥰


A mi dziś się śniły pozytywne testy ciążowe! I to dwa pod rząd...Dziś 9dpo. Ciekawe czy to głowa tak pracuje czy jakieś wewnętrzne przeczucie... 🤨
 
Ja dzisiaj jadę sprawdzić czy już jestem po owulacji czy będzie trzeba podać zastrzyk na pęknięcie, to mój pierwszy cykl z clo i martwię się czy wszystko będzie dobrze 😔 Trzymam kciuki, żeby tym razem też się Tobie udało i żeby zakończyło się to happy endem ✊
Dziekuje, Tobie również tez tego życzę.
Mojej znajomej udalo sie w 2 cyklu, ale nie dostala nic na pekniecie pęcherzyków i zrobiła sie jej torbiel duza, ale urodzila zdrowa dzidzie. Oby u Ciebie tez to poszlo szybko w dobrym kierunku, dlugo sie staracie ?
 
Dziekuje, Tobie również tez tego życzę.
Mojej znajomej udalo sie w 2 cyklu, ale nie dostala nic na pekniecie pęcherzyków i zrobiła sie jej torbiel duza, ale urodzila zdrowa dzidzie. Oby u Ciebie tez to poszlo szybko w dobrym kierunku, dlugo sie staracie ?
To jest Nasz 11 cykl starań
 
reklama
Do góry