reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża, ból brzucha w terminie @

reklama
A jakiej czułości testy? Te bóle mogą być niepokojące. Powtórz betę w piatek a nie w poniedziałek.
Nie mieszkam w Polsce. Więc tu z tym to tak średnio. Ale poszukam :)
A jakiej czułości testy? Te bóle mogą być niepokojące. Powtórz betę w piatek a nie w poniedziałek.
A jakiej czułości testy? Te bóle mogą być niepokojące. Powtórz betę w piatek a nie w poniedziałek.
Testy czułości 25mlU/ml
 
Wszystkie które robiłaś? Bo jeżeli nie to tutaj może być przyczyna ciemniejszej i jaśniejszej kreski.
Tak, wszystkie testy paskowe to 25. Sprawdzam testy dwa razy dziennie dla własnej ciekawości czy rośnie Hcg. Test zrobiony dziś o 16:40 jedt ciemniejszy już niż ge dwa z wczoraj i z dzisiaj rana…
 
Ból może nie oznaczać nic złego, ale może też być złym zwiastunem, tego nigdy nie wiadomo 😣 Jedynie lekarz oceni czy wszystko jest ok. Mnie brzuch jak na okres bolał co jakiś czas przez całą ciąże. A w okolicach spóźnionej miesiączki to latałam co chwilę do toalety sprawdzać, bo miałam totalnie uczucie, że właśnie dostałam okres. Trzymam kciuki 😊
 
Mnie też bolal bardzo brzuch. Nie bierz paracetamolu tylko nospe.. I się nie denerwuj. Starała się też bardzo długo i wiem, że większość boli to były nerwobole
 
reklama
Mnie też bolal bardzo brzuch. Nie bierz paracetamolu tylko nospe.. I się nie denerwuj. Starała się też bardzo długo i wiem, że większość boli to były nerwobole
Dlaczego nie brać paracetamolu? Wzięłam dziś jedną tabletkę.
Nie mieszkam w Polsce, muszę poszukać tutejszego odpowiednika No-spy
 
Do góry