reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, powiedzcie mi, miałyście może w moczu erytrocyty świeże 5-10. Norma do 3. Czytam internet i zaczynam się stresować. Może ta Luteina powoduje więcej tych erytrocytów.
 
reklama
Dzieki, poczytam sobie o czym są i wybiorę jakiś. 😆Szkole i sex oglądałam, fajne. The umbrella academy jakos nie podeszła mi :D
To Szkołę dla Elity za tydzień będziesz miała nowy sezon, a od poniedziałku do czwartku wychodzą "krótkie historie" związane z 2 lub 3 bohaterów ze Szkoły ;) Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale możesz sobie obczaić na netflixie. ☺️
 
Jeśli któraś z Was szuka miejscówki nad morzem mogę polecic Ośrodek Wypoczynkowy w Sztutowie na pomorzu. Osrodek ma super zaplecze dla dzieci ładne place zabaw, polożony jest w lesie. Byłam bardzo zadowolona :)
 
A mam pytanie do dziewczyn, które sa bądź niedługo planuja iść na zwolnienie, jedziecie normalnie na wakacje czy raczej bedziecie siedzieć w domu? Ja bym pojechała na kilka dni nad morze ale czytałam, ze trafiaja sie kontrole i sie troche cykam 🙉😀
 
Ja na pewno skorzystam z możliwości wolnego i nie dostosowywania się z urlopem do wszystkich..w poprzedniej ciąży nie miałam ani jednej kontroli A byłam na l4 od 5tc .. nie wiem jak to jest z kontrolaki zusu czy rzeczywiście sprawdzają czy wyrywkowo czy w ogóle. Równie dobrze mogą przyjść kiedy będę w pkolu po syna.. nie ma kto mi go odebrać więc sama nie wiem jak to ugryźć
A mam pytanie do dziewczyn, które sa bądź niedługo planuja iść na zwolnienie, jedziecie normalnie na wakacje czy raczej bedziecie siedzieć w domu? Ja bym pojechała na kilka dni nad morze ale czytałam, ze trafiaja sie kontrole i sie troche cykam [emoji86][emoji3]
 
A mam pytanie do dziewczyn, które sa bądź niedługo planuja iść na zwolnienie, jedziecie normalnie na wakacje czy raczej bedziecie siedzieć w domu? Ja bym pojechała na kilka dni nad morze ale czytałam, ze trafiaja sie kontrole i sie troche cykam 🙉😀
Jeśli wyjeżdżasz na kilka dni to możesz poprosić lekarza o zaświadczenie, że wyjazd jest w celach zdrowotnych (np. wyjazd nad morze - no bo jod) i wtedy do zusu składasz papierek, że przez kilka dni będzie Cię można znaleźć pod tym adresem z tego powodu... A przynajmniej tak kiedyś słyszałam, w praktyce to nie wiem, bo na zwolnieniu nie jestem, a wakacje L4 planuje dopiero po powrocie z wakacji. 🙈 ☺️ Ale możesz się zorientować gdzieś czy faktycznie tak można. ;)
 
A mam pytanie do dziewczyn, które sa bądź niedługo planuja iść na zwolnienie, jedziecie normalnie na wakacje czy raczej bedziecie siedzieć w domu? Ja bym pojechała na kilka dni nad morze ale czytałam, ze trafiaja sie kontrole i sie troche cykam 🙉😀
Dobre pytanie, podpinam się, bo też mam dylemat, a chcieliśmy jechać w przyszłym tyg gdzieś na kilka dni 🙄
 
Dobre pytanie, podpinam się, bo też mam dylemat, a chcieliśmy jechać w przyszłym tyg gdzieś na kilka dni 🙄
Ja już przeszłam dwie ciąże, nigdy żadnej kontroli nie miałam to raz. A dwa tak sobie myślę że za pierwsze 30 dni L4 płaci pracodawca, dopiero potem ZUS. Więc jak się pojedzie na początku L4, to ZUS nie zrobi kontroli.
 
reklama
Jakby któraś chciała wizytę u diabetolog Matej-Butrym to będę dzisiaj zwalniać teleporadę z terminem na poniedziałek :)
 
Do góry