reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dla mnie test pozytywny ☺️ Taką samą kreseczkę miałam 4 dni przed spodziewaną miesiączką, powtórz test za 2 dni, powinna być już ciemna i wyraźna :)! Po cichutku gratuluję i czekam na dalsze info :)!
 
reklama
Trochę zaczęłaś sama od "ataku " na autorkę posta, równie nie znając jej historii i tego czy przeczytała instrukcję. Z resztą nie o to a o cień kreski pytała i może o jakieś pocieszenie/ zapewnienie że może się udało.. czasami wystarczy trochę zrozumienia i empatii ,a nie zgryzoty. :)
O widze ze znasz moja historie bardziej niż ja sama [emoji85]. Wyraziłam swoje zdanie .
 
Ostatnia edycja:
Trochę zaczęłaś sama od "ataku " na autorkę posta, równie nie znając jej historii i tego czy przeczytała instrukcję. Z resztą nie o to a o cień kreski pytała i może o jakieś pocieszenie/ zapewnienie że może się udało.. czasami wystarczy trochę zrozumienia i emtapii ,a nie zgryzoty. :)
Bez złośliwości, ale po co zapewniać, że się udało skoro się nie ma pewności? Nie uważasz, że to okrutne? Dawać fałszywą nadzieję?
 
Trochę zaczęłaś sama od "ataku " na autorkę posta, równie nie znając jej historii i tego czy przeczytała instrukcję. Z resztą nie o to a o cień kreski pytała i może o jakieś pocieszenie/ zapewnienie że może się udało.. czasami wystarczy trochę zrozumienia i emtapii ,a nie zgryzoty. :)
Zapewnienia ??? Bądźmy dorośli - Przecież to może dać tylko badanie 🤷🏼‍♀️
Nie dramatyzuj bo żadnego ataku z mojej strony nie było wyraziłam swoje zdanie tak samo jak Ty teraz na to co
Napisałam ja a nie o to o co pytała autorka 🤷🏼‍♀️. Pozdrawiam 😉
 
Wydaje się pozytywny, ale nikt nie da Ci tutaj 100% gwarancji, bo właśnie "wydaje się". Powtórz za klika dni lub leć na betę tak jak pisały dziewczyny wyżej :) Według mnie najlepiej test robić jak już się okres spóźni, kilka dni dłużej a ma się konkretną odpowiedź :D
Trzymam kciuki 😘
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja robiłam test wczoraj popołudniu i dziś rano. Wyglądaja tak. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20210701_091447.jpg
    IMG_20210701_091447.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 213
Do góry