reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Już po wizycie. No tak średnio to wygląda szczerze mówiąc. Na ten moment jest sam pęcherzyk ciążowy o prawidłowej wielkości i dobrze umiejscowiony. Zarodka nie widac, ale lekarz też był zdziwiony tak wysoką betą. W poniedziałek mam jeszcze powtórzyć betę, a w czwartek przyjść na wizytę i wtedy już powinno być wiadomo jak się sprawy mają 😊
Ciąża wiekowo prawidłowa z ostatniej om ( miałam 16.05) czyli 4+3 tc
 
reklama
Już po wizycie. No tak średnio to wygląda szczerze mówiąc. Na ten moment jest sam pęcherzyk ciążowy o prawidłowej wielkości i dobrze umiejscowiony. Zarodka nie widac, ale lekarz też był zdziwiony tak wysoką betą. W poniedziałek mam jeszcze powtórzyć betę, a w czwartek przyjść na wizytę i wtedy już powinno być wiadomo jak się sprawy mają 😊
Ciąża wiekowo prawidłowa z ostatniej om ( miałam 16.05) czyli 4+3 tc
Najważniejsze że pęcherzyk jest w macicy 🙂 jesteś na bardzo podobnym etapie co ja, tylko moja beta była ciut niższa 😁 a jaka wielkość pecherzyka? Fajnie że już w czwartek masz wizytę, ja muszę czekać dwa tygodnie 🤦‍♀️
 
To też jeszcze malutki. Masz jeszcze jakieś dzieci? Moja teściowa żeby podtrzymać mnie na duchu przy ciągłych wymiotach i senności powtarza " jak wy sobie poradzicie... Co za głupi pomysł..." 😂
Moja teściowa wiedząc że leczymy się w klinice niepłodności przychodziła do mnie i pytała mnie czy już jestem w ciąży...myślałam że jej przyp... dlatego teraz chce by dowiedziała się ostatnia

Już po wizycie. No tak średnio to wygląda szczerze mówiąc. Na ten moment jest sam pęcherzyk ciążowy o prawidłowej wielkości i dobrze umiejscowiony. Zarodka nie widac, ale lekarz też był zdziwiony tak wysoką betą. W poniedziałek mam jeszcze powtórzyć betę, a w czwartek przyjść na wizytę i wtedy już powinno być wiadomo jak się sprawy mają 😊
Ciąża wiekowo prawidłowa z ostatniej om ( miałam 16.05) czyli 4+3 tc
Możliwe że w lab pomylili betę?
 
Moja teściowa wiedząc że leczymy się w klinice niepłodności przychodziła do mnie i pytała mnie czy już jestem w ciąży...myślałam że jej przyp...


Możliwe że w lab pomylili betę?
Szczerze watpię, bo 3 dni wcześniej beta miała 3020, czyli ten przyrost był prawidłowy. No nic 🤷‍♀️ Pozostało mi czekac
 
Już po wizycie. No tak średnio to wygląda szczerze mówiąc. Na ten moment jest sam pęcherzyk ciążowy o prawidłowej wielkości i dobrze umiejscowiony. Zarodka nie widac, ale lekarz też był zdziwiony tak wysoką betą. W poniedziałek mam jeszcze powtórzyć betę, a w czwartek przyjść na wizytę i wtedy już powinno być wiadomo jak się sprawy mają 😊
Ciąża wiekowo prawidłowa z ostatniej om ( miałam 16.05) czyli 4+3 tc
Kochana a dlaczego średnio to wygląda? Przecież pęcherzyk jest w macicy... 4+3 to nic więcej nie będzie widać.
 
Najważniejsze że pęcherzyk jest w macicy 🙂 jesteś na bardzo podobnym etapie co ja, tylko moja beta była ciut niższa 😁 a jaka wielkość pecherzyka? Fajnie że już w czwartek masz wizytę, ja muszę czekać dwa tygodnie 🤦‍♀️
Za 2 tyg pierwsza wizyta? ☺️
Tez miałam miec za 2 tyg, ale akurat lekarza wtedy nie ma, wiec postawił już na ten czwartek, za 8 dni powinien już sie zarodek raczej pojawić 🤔
Pęcherzyk wielkości 1.08cm
 
reklama
Do góry