reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Beta dwa dni temu 1992. Dzisiaj niestety tylko 2318 więc bardzo mało. Progesteron 9 a norma dla 1 trymestru między 11-40.Jestem podłamana
Który tydzień? Kochana na ten progesteron koniecznie luteina lub duphaston. Ja mam niecałe 19 a biorę, dodatkowo lekarz zapisał luteinę dopochwowo. Byłaś już u lekarza?
 
reklama
Kochana spokojnie bo stres jest najgorszym doradca! Nie wkręcaj sobie miliona wizji bo nerwy teraz są jak najmniej potrzebne. Powiem tak, musisz wierzyć, że bedzie dobrze!! Ale mieć z tyłu głowy, że jeżeli cokolwiek mogłoby pójść nie tak, to jesteś silna kobieta, wiesz, że możesz zajść w ciążę, a to już ogromnie dużo! Staraj się nie dopuszczać złych myśli i przede wszystkim nie wolno porównywać wielkości pecherzyka, bety czy zarodka do kogokolwiek innego. Każda ciąża jest inna bo każda z nas jest inna! Musimy myśleć pozytywnie bo cóż innego nam pozostaje? Nie mamy wpływu na pewne rzeczy! Staraj się nie analizować! Meliska, ewentualnie wiadro meliski, winko 0%, cokolwiek uspokoi i trzeba po prostu poczekać. Ja wierzę, że będzie dobrze!!!!
Ojjjj podpisuje się pod tym co napisałaś rękoma i nogami ❤️. Nie ma co analizować , porównywać doszukiwać się - PrEciez każda z nas jest inna . Każda z nas się boi , każda z nas pragnie żeby ten dzidziuś był i został z nami na długie lata 🥰. Natura wie co robi . To jej teraz musimy zaufać . Udręczenie się i denerwowanie nie ma ani dobrego wpływu na nas ani tym bardziej na dzidziulka 😍. Panienki cyc do przodu 💪 zaczynamy nowy dzień .
Mam nadzieje ze będzie pozytywny dla wszystkich ❤️. Mocne kciuki za wszystkie bety i wizyty ✊🏻✊🏻✊🏻
 
Beta dwa dni temu 1992. Dzisiaj niestety tylko 2318 więc bardzo mało. Progesteron 9 a norma dla 1 trymestru między 11-40.Jestem podłamana
Nie martw się, może nie wszystko jeszcze przesadzone. Pisałaś do gin? Progesteron można śmiało podnieść luteniną i duphastonem, ja w poprzednich ciążach brałam na potęgę 😬 a betę robiłaś w tym samym laboratorium?
 
Ja już się niestety nakręcam... Brzuch mnie już w ogóle nie boli, cycki coraz mniej już mogę je normalne dotykać... Do tego ten pęcherzyk bez niczego w środku... Juz wiem i czuję że coś jest nie tak.
Kochana mnie też już nic nie boli cycki są już normalne organizm po jakimś czasie przyzwyczaja się do ciąży i objawy mogą odejść a to nie oznacza że coś się dzieje nie dobrego. Jeżeli Cię to uspokoi to idź do innego lekarza bo stres w ciąży jest nie potrzebny.

Pozdrawiam wszystkie z Was, które z powodu mdłości, pracy, dzieci lub podobnych nieszczęść musiały właśnie wstać wbrew swojej woli😉 Miłego dnia 😊
Łączę się w bólu. Mój sen jest cięgle przerywany w brew mojej woli 😂 ale to słodki przerywacz 😊
 
W ogóle to dzień dobry i miłego dnia 😊 trzymam kciuki za wszystkie bety i wizyty 🤞🏻🤞🏻

Sorry, ze to napisze, ale z doświadczenia już wiem, ze z pierwsza wizytą naprawdę nie ma się co spieszyć, póki się nic nie dzieje lepiej odczekać do tego 7/8 tygodnia, żeby było widać na usg i zarodek i serduszko, to oszczędza później niepotrzebnego stresu i nerwów 😉
 
W ogóle to dzień dobry i miłego dnia 😊 trzymam kciuki za wszystkie bety i wizyty 🤞🏻🤞🏻

Sorry, ze to napisze, ale z doświadczenia już wiem, ze z pierwsza wizytą naprawdę nie ma się co spieszyć, póki się nic nie dzieje lepiej odczekać do tego 7/8 tygodnia, żeby było widać na usg i zarodek i serduszko, to oszczędza później niepotrzebnego stresu i nerwów 😉
Zgadzam sie w 100%

Ja sie wczoraj juz tak zestresowałam ze chyba dziewczynki zrobię sobie przerwe od forum i wrócę za 2 tyg.. Przynajmniej mam takie przemyślenia 🙄
 
reklama
Do góry