reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja już bety nie robię... Idę w tyg tylko powtórzyć wynik tsh i czekam za tydz na wizyte.. To będzie wieczność. Martwię się że już ten żółtkowy się nie pojawi.
 
reklama
Mi zleciła ginekolog żeby zrobić ale masz rację jeśli jest ciąża pozamaciczna czy puste jajo to i tak beta rośnie więc nie do końca jest ona dobrym wyznacznikiem.
 
Dziewczyny... Byłam u lekarza... Dziś 5+0 i na usg widać pęcherzyk ciążowy o wielkości 8mm. Niestety nie ma w nim jeszcze pęcherzyka żółtkowego... Mam być na wizycie za tydz w pt to będzie 6+1 i wtedy ma się wszystko wyjaśnić. Myślicie, że już powinien być ten żółtkowy? Lekarz kazał nie myśleć negatywnie tylko czekać do następnej wizyty.
Tsh miałam powyżej 2 więc kazał powtórzyć.
Pare dni w ta czy we wte to mega duza różnica przy tak wczesnej ciąży takze badz dobrej mysli bo wszystko jest na dobrej drodze ze ten pecherzyk żółtkowy sie pojawi tym bardziej ze wylicza to maszyna.

Tylko sie u mnie potwierdza to iz najlepsza najwcześniejsza wizyta z Usg to od 6tyg. Minimum bo stres zwiazany z analizowaniem milimetrow jest nieziemski 🤯 az sie sama zestresowałam 😩
 
Musimy być dobrej myśli, że nasze pecherzyki żółtkowe na następnej wizycie będą już widoczne! 😊
Ba! Nawet z zarodkami i być może z serduszkami 🙂 ach, trzy strony chyba stękałyśmy o tych pęcherzykach. Proponuję założyć osobno grupę "w oczekiwaniu na żółtka" 😅 to tak pół żartem pół serio oczywiście 😉
 
Jeny ale jaki stres! 😒
Już mi się to przestaje wszytko podobać 😂
Staram się mówić sobie, że co ma być to będzie i tak już nie mam wpływu. Pójdę za tydzień i się dowiem. Albo w tą albo w tą... Damy radę.
 
Jeny ale jaki stres! 😒
Już mi się to przestaje wszytko podobać 😂
Staram się mówić sobie, że co ma być to będzie i tak już nie mam wpływu. Pójdę za tydzień i się dowiem. Albo w tą albo w tą... Damy radę.
Napewno tylko w dobrą stronę. Ja sobie ściągnęłam aplikacje ciąża i tylko czytam jak rozwija sie kropka na tym etapie❤️ i tak bede tydzien za tygodniem 😆
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy się przytulacie ze swoimi partnerami 🙊🤔szczerze to do tej pory się bałam ale mąż jak mąż 😅🤷🏼‍♀️
 
reklama
Do góry