reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny czy to normalne że jestem w 4+5 tygodniu ciąży wczoraj byłam u lekarza i dzisiaj ( chciałam się skonsultować w sprawie szczepienia) żaden z lekarzy mnie nie zbadał?
4+5 to bardzo wcześnie. Bez sensu trochę robić wtedy jakiekolwiek badania usg - byc może nic lekarz nie zobaczy , a Ty będziesz przezywać .Chyba ze masz wysoka betę ale to tez różnie w parze idzie z obrazem na usg . Zreszta zawsze mogłaś zapytać czy Cię nie zbada skoro już jesteś . Ale poczekaj na spokojnie 2 tygodnie . Będzie zarodek , prawdopodobnie będzie tez serduszko . Nie widzę potrzeby chodzenia do lekarza codziennie na tak wczesnym etapie . Cierpliwości 💪❤️
 
Dziewczyny, a też macie tak że jak chodzicie to ciągle czujecie podbrzusze? Ja jak siedzę i leżę to jest ok a wystarczy że pochodzę chwilę i tu mnie szarpnie, tam zakłuje 🙄 normalnie nic tylko leżeć i pachnieć 🙈
 
😂😂😂 myślałam że tylko mój jest taki ciemny w tych sprawach 😅😅 ja pokazałam mu zdjęcie pęcherzyka i powiedziałam że to domek dla naszego lokatora a on się dalej łudzi że z tego bliźniaki będą 😁 ale ja to w ogóle mam wrażenie że mój małż omijał lekcje biologii szerokim łukiem. On do teraz jest przekonany że kobieta jest plodna cały miesiąc 🤦‍♀️ dorosły facet 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Mój mąż dokładnie taki sam! Mało tego, Staraliśmy się ponad półtorej roku o dzidzie, jak dowiedział się, że będzie synek to wszystkim zaczął mówic, że to złoty strzał 🙈🙈🙈 złoty strzał po prawie 20 cyklach 🤦🤦🤦
 
Dziewczyny, a też macie tak że jak chodzicie to ciągle czujecie podbrzusze? Ja jak siedzę i leżę to jest ok a wystarczy że pochodzę chwilę i tu mnie szarpnie, tam zakłuje 🙄 normalnie nic tylko leżeć i pachnieć 🙈
tak mam tak samo, jeszcze jak siedzę mam jakby opuchnięte podbrzusze
 
4+5 to bardzo wcześnie. Bez sensu trochę robić wtedy jakiekolwiek badania usg - byc może nic lekarz nie zobaczy , a Ty będziesz przezywać .Chyba ze masz wysoka betę ale to tez różnie w parze idzie z obrazem na usg . Zreszta zawsze mogłaś zapytać czy Cię nie zbada skoro już jesteś . Ale poczekaj na spokojnie 2 tygodnie . Będzie zarodek , prawdopodobnie będzie tez serduszko . Nie widzę potrzeby chodzenia do lekarza codziennie na tak wczesnym etapie . Cierpliwości 💪❤️
Dzięki za odpowiedź :-) Byłam dwa razy pod rząd bo chciałam mieć dwie opinie. I w sumie dalej nie wiem co zrobić. Jeden lekarz powiedział szczepić się drugą dawką jutro a inny lekarz powiedział nie szczepić...
 
Jak nie możesz mleka to spróbuj cytryna czosnek i miód, albo syrop z cebuli zrób w poprzedniej ciąży tak się leczylam i syrop wcale nie był tak ohydny jak myślałam że będzie, w sensie dalo się to wypić bez krzywienia [emoji6]
Nie mogę mleka krowiego [emoji53] kiedyś też się tak leczyłam ale mam nietolerancję i wolę nie eksperymentować [emoji16] wyleże to chyba jakoś [emoji39]

Tez się szybko męczę [emoji85] a myślę że te upały w tym nie pomagają [emoji2368] ja wczoraj wnosilam zakupy na pierwsze piętro i myślałam że umrę [emoji16] a to była jedną nie za ciężka reklamówka [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny, a też macie tak że jak chodzicie to ciągle czujecie podbrzusze? Ja jak siedzę i leżę to jest ok a wystarczy że pochodzę chwilę i tu mnie szarpnie, tam zakłuje 🙄 normalnie nic tylko leżeć i pachnieć 🙈
Też tak mam, czasami jak długo siedzę to też trochę boli jak na okres ale kilka razy słabiej
 
Do góry