reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja stawiam na drugiego syna ale mój narzeczony który autentycznie posiada 7 zmysł stawia na córkę mój starszy syn też. Założyliśmy się z narzeczonym zobaczymy kto wygra ale jeśli mam być szczera trochę się boję że przegram 😅 chiński kalendarz płci też wróży mi dziewczynkę a w pierwszej ciąży się sprawdziło !
 
reklama
Przesądów może nie, oprócz tego o którym wspomniałaś, ale jest coś takiego jak chiński kalendarz płci wg którego można policzyć jaka będzie płeć dziecka 😂😁
A mi właśnie wszystko wyszło na odwrót wg tego kalendarza. Miały być dziewczynki a urodziłam chłopców... Teraz wychodzi ze chłopiec, więc może będzie dziewczynka 😁
 
Ja stawiam na drugiego syna ale mój narzeczony który autentycznie posiada 7 zmysł stawia na córkę mój starszy syn też. Założyliśmy się z narzeczonym zobaczymy kto wygra ale jeśli mam być szczera trochę się boję że przegram 😅 chiński kalendarz płci też wróży mi dziewczynkę a w pierwszej ciąży się sprawdziło !
Ja jakoś od początku mam ubzdurane ze będzie chłopczyk 😉 . Chiński kalendarz tez mówi ze chłopiec 😉. Ale Najważniejsze żeby dzieciątko było zdrowe 💪 🙏🏻
 
Mi kiedyś koleżanka wywróżyła, że będzie druga córka. Wysypało mnie tez na czole 🙈
U nas roznica będzie 7 lat. Myślę, że czy siostra czy brat dla starszej, to będzie ok. Byle zdrowe.

Co do wcześniejszej dyskusji na temat schiz ciążowych. Ja tez swoja historie mam i strat i zdrowotną i bylam u 3 ginekologów na początku ciąży, zeby znaleźć kogoś kto nie będzie mnie straszył. W pierwszej ciąży ciągle coś... zapas leków, lezenie, szpitale, cuda na kiju. Uważam, że nie do końca potrzebnie. Teraz mam jednego ginekologa-endokrynologa (zaufanego), który konsultuje wyniki krwi na telefon, a prowadzącego ciążę takiego, który uważa, że ciąża to nie choroba i mam się cieszyć życiem, seksem i wakacjami. Tylko nie dźwigać i nie przesadzać z wysiłkiem. A w razie czego dzwonić. Pewnych sytuacji nie przewidzimy, a ciągłe myślenie o każdym objawie ciąży, to niepotrzebny stres.
 
Ja przeczuwam dziewczynkę a kalendarz pokazuje chłopca. Mi przy poprzedniej te pomiary kształty czaszki i wypustki pokazywały że będzie chlopak i był. Najlepsza była moja mama jak jej powiedziałam o ciąży. Podchodzi i mówi i co będzie chlopak a ja do niej no będzie. Był to 6 tydzień. Poprostu wiedziałyśmy ze będzie chłop. Teraz nie mam tak silnego przeczucia. Mamie jeszcze nie mówiłam, ale stawiam na babeczkę
 
Dziewczyny, znacie jakieś przepowiednie na temat płci dziecka? 😁 Ja np. słyszałam, że jeżeli mama wygląda ładnie w ciąży, tzn ze urodzi się chłopiec. Jeżeli gorzej niż przed ciąża - dziewczynka. Gdyby to była prawda to spodziewałabym się dziewczynek - trojaczków 😂
Ja nie wierzę w takie rzeczy ale koleżanka stwierdziła ,że mi powróży obrączką na łańcuszku, i najpierw się sprawdza czy płeć zgadza się z dziećmi które już posiadamy ( mi się sprawdziło ) w moim przypadku dwóch chłopców,obraczka buja się jak wahadło góra i dół natomiast kolejna wróżba pokazała dziewczynkę obrączka zakręciła koło 😜 bardzo chciałabym mieć córcie, ale wiadomo że zdrowie jest najważniejsze i to się liczy dla mnie najbardziej. Nie mniej jednak trzymam kciuki 🤗 tym bardziej że ta ciąża jest zupełnie inna niż dwie poprzednie edit: sprawdziłam przed chwilą też kalendarz chiński z którego też wychodzi płeć żeńska 😊 ciekawe czy to się sprawdzi 😜
 
reklama
A ja mam strasznego dola... Nie umiem myśleć pozytywnie 😪 naczytałam się trochę i wydaje mi się, że na kolejnej wizycie tzn za tydzień potwierdza się moje obawy 😪
 
Do góry