reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza

Agatusiaaaa123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
43
Witajcie kochane pisałam już post kilka dni temu . Miesiączkę powinnam dostać 17.06 nie dostałam zrobiłam 3 dni po spóźniającej się miesiączce test wyszedł negatywny . 3 dni temu zaczął brzuszek podbolewac i mialam takie skąpe plamienia tak jak na miesiączkę i ból piersi . Dzisiaj zrobiłam test i same zobaczcie . Czy jest możliwa ciąża czy test fabryczny ? Jutro dopiero na betę pójdę . A jeszcze powiem że miesiączki mam nie regularne .
 

Załączniki

  • 00e1c610-d007-470a-be23-53e396aa45ba.jpg
    00e1c610-d007-470a-be23-53e396aa45ba.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 465
reklama
Miałaś zawsze cykle regularne? Najlepiej wziąć pod uwagę najdłuższy cykl z ostatnich miesięcy i wtedy gdy miesiączka nie przyjdzie to zrobić test. Możliwe, że owulacja się przesunęła i do zapłodnienia doszło później, albo że nie jesteś w ciąży. 6 dni spóźnienia to kreseczka powinna być już bardzo wyraźna. Najlepiej iść na betę bo inaczej chyba nic więcej nie można powiedzieć :)
 
Test wygląda na pozytywny ale zrób jutro ta betę. Mogła się owulacja przesunąć zresztą sama piszesz z masz nieregularne miesiączki. A to plamienie mogło być implantacyjne ale oczywiście nie musiało
 
Witajcie kochane pisałam już post kilka dni temu . Miesiączkę powinnam dostać 17.06 nie dostałam zrobiłam 3 dni po spóźniającej się miesiączce test wyszedł negatywny . 3 dni temu zaczął brzuszek podbolewac i mialam takie skąpe plamienia tak jak na miesiączkę i ból piersi . Dzisiaj zrobiłam test i same zobaczcie . Czy jest możliwa ciąża czy test fabryczny ? Jutro dopiero na betę pójdę . A jeszcze powiem że miesiączki mam nie regularne .
Do implantacji ma dojść miedzy 6 a 12 dniem od owulacji. U mnie to był akurat 12 dzień i też już przekreśliłam ten cykl, bo dostałam w tym 12 dniu plamień, myślałam, że to okres, a plamienie szybko się skończyło, a na następny dzień wyszedł już pozytywny test. Także u Ciebie mogło dojść późno do implantacji i masz baaaardzo wczesną ciążę 🙂
Przed chwilą zrobiłam kolejny test, żeby się upewnić, jestem teraz 9 dni od zagnieżdżenia i moja kreska nadal nie jest mega gruba. Widać, nie trzeba się jej doszukiwać, ale jest bledsza niż kontrolna. Trochę też się tym martwię. Lekarza mam 7 lipca, za tydzień.
 

Załączniki

  • IMG_20210630_141215.jpg
    IMG_20210630_141215.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 134
Ostatnia edycja:
Tutaj lepiej widać .
Jak na 13 dni po spóźniającej się miesiączce to kreska powinna być już sporo widoczna. Natomiast często jest tak, że owulacja mogła Ci się przesunąć i to bardzo i dlatego wyniki mogą być tak niemiarodajne. U mnie test wyglądał tak, na trzy dni przed okresem.
 

Załączniki

  • IMG_20210621_074221.jpg
    IMG_20210621_074221.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 166
Do implantacji ma dojść miedzy 6 a 12 dniem od owulacji. U mnie to był akurat 12 dzień i też już przekreśliłam ten cykl, bo dostałam w tym 12 dniu plamień, myślałam, że to okres, a plamienie szybko się skończyło, a na następny dzień wyszedł już pozytywny test. Także u Ciebie mogło dojść późno do implantacji i masz baaaardzo wczesną ciążę 🙂
Przed chwilą zrobiłam kolejny test, żeby się upewnić, jestem teraz 10 dni od zagnieżdżenia i moja kreska nadal nie jest mega gruba. Widać, nie trzeba się jej doszukiwać, ale jest bledsza niż kontrolna. Trochę też się tym martwię. Lekarza mam 7 lipca, za tydzień.
Piękna kreska. Nie ma sensu się niepotrzebnie zamartwiać. Na spokojnie czekać na wizytę.
 
Witajcie kochane pisałam już post kilka dni temu . Miesiączkę powinnam dostać 17.06 nie dostałam zrobiłam 3 dni po spóźniającej się miesiączce test wyszedł negatywny . 3 dni temu zaczął brzuszek podbolewac i mialam takie skąpe plamienia tak jak na miesiączkę i ból piersi . Dzisiaj zrobiłam test i same zobaczcie . Czy jest możliwa ciąża czy test fabryczny ? Jutro dopiero na betę pójdę . A jeszcze powiem że miesiączki mam nie regularne .
Wiesz kiedy była owulacja?

Niestety ale taka blada kreska może być i ciąża i kreską fabryczną i ciążą biochemiczną.

Odpowiedź da Ci tylko beta.
 
reklama
Do góry