reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza

Moja fabryczna była widoczna od razu, to testy z allegro z innych moich cykli. Wtedy też mi mocno namieszała w głowie. A jak otworzyłam nowy test nieużywany to na odwrocie ona była już od razu. Tylko jak na sikałam to się zrobiła mocno wyraźna 🙂
No proszę, naprawdę mnie to zdziwiło. Nigdy nie spotkałam się z takim testem, a w swoim życiu robiłam wiele razy test, bo jestem niecierpliwa i zawsze, jak okres mi się choćby 2 dni spóźniał, albo jak miałam powody, by podejrzewać, że mogłam zajść w ciążę- to nigdy nie czekam- tylko robię test, i to często nie jeden. Wiem, panikara, ale taka już jestem. Choć po tym, jak się rozczarowałam i stresu najadłam w tym miesiacu, następnym razem chyba się parę razy zastanowię, zanim się pośpieszę z robieniem testu.
 
reklama
Ja miałam identycznie jak Ty. Ostatecznie zrobiłam test i firmy-negatywny. Beta <0.2. A tydzień później dwie kreski, beta 262. Także proponuję obserwować i testować w odstępie czasowym. Mi cykl się pomotał całkiem, ostatni okres przyszedł o tydzień wcześniej, więc teraz mi ciężko cokolwiek wyliczyć,a lekarz za tydzień. W dniu okresu miałam beżowe plamienie, w sumie to śluz. Bóle jak na okres delikatny i wrażliwe piersi, o sutkach nie zapominając.
 
Oo, to przepraszam, pomyliłam się...

Aaa, przepraszam. Pomyliło mi się z rozpędu, bo obie macie fioletowe kółeczko i nick podobnie się zaczyna.. A na tym pierwszym teście wyszła porządna kreska, czy też blada? Wiesz co, moim zdaniem nie ma co się zamartwiać i dla własnego spokoju, jeśli tylko masz możliwość to zrobić sobie badanie beta-hcg. Bo jakby nie patrzeć test sikany nie daje Ci żadnego wglądu w to, jakie masz dokładnie stężenie hcg, ani czy przyrost jest prawidłowy.
Pierwszy test też był blady 🤷‍♀️ dołączę zdjęcie pierwszego i dziś. Ten z dziś jest z popołudnia i piłam dużą herbatę to może dlatego taki
 

Załączniki

  • Screenshot_20210621_145939_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210621_145939_com.android.gallery3d.jpg
    550,8 KB · Wyświetleń: 103
  • IMG_20210630_141215.jpg
    IMG_20210630_141215.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 95
Każdy nord test i facelle ma normalnie widoczne kreski fabryczne przed zrobieniem [emoji2272][emoji28]
 
To są dwa testy dwóch różnych firm i robione o innym czasie więc nie wiem w jaki sposób intensywność ich kresek miałaby powiedzieć coś więcej niż to, że jesteś w ciąży
Pierwszy test też był blady [emoji2368] dołączę zdjęcie pierwszego i dziś. Ten z dziś jest z popołudnia i piłam dużą herbatę to może dlatego taki
 
To są dwa testy dwóch różnych firm i robione o innym czasie więc nie wiem w jaki sposób intensywność ich kresek miałaby powiedzieć coś więcej niż to, że jesteś w ciąży
Po prostu myślałam, że po 9 dniach to krecha już o każdej porze dnia i nocy będzie mega gruba 🙂 ta ciąża jest tak wymarzona, że jak w końcu zobaczyłam 2 kreski to nke mogę uwierzyć, że to prawda🥰
 
Myślę, że najlepiej zrobić bete [emoji16]
A jak już od 9 dni wychodzą testy to możesz za jakiś tydzień skoczyć to ginekologa i się upewnić, że wszystkie jest [emoji16][emoji16][emoji16]
Po prostu myślałam, że po 9 dniach to krecha już o każdej porze dnia i nocy będzie mega gruba [emoji846] ta ciąża jest tak wymarzona, że jak w końcu zobaczyłam 2 kreski to nke mogę uwierzyć, że to prawda[emoji3059]
 
Pierwszy test też był blady 🤷‍♀️ dołączę zdjęcie pierwszego i dziś. Ten z dziś jest z popołudnia i piłam dużą herbatę to może dlatego taki
A mnie się wydaje, że ten dzisiejszy jest już wyraźniejszy. Ale przede wszystkim to są dwa różne testy, więc ciężko je do siebie porównywać. Nie ma się czym martwić moim zdaniem. Stres tylko zaszkodzi, a ja tu widzę dwie wyraźne kreski :-)
 
reklama
Każdy nord test i facelle ma normalnie widoczne kreski fabryczne przed zrobieniem [emoji2272][emoji28]
No akurat tych nigdy nie kupowałam. Facelle to ten z Rossmanna? Jak Boga kocham, zszokowana jestem, tyle testów co zrobilam i nigdy nie widziałam żadnej kreski, jak nie byłam w ciąży, co najwyżej cień cienia pod światło. Dopiero w tym miesiącu widzę kreski, choć nie jestem w ciąży 🙄 Ale że ja robiłam tak wcześnie przed spodziewaną @, to przynajmniej mam jakieś sensowne wytłumaczenie, skąd mogły się wziąść..
 
Do góry