reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️🤞
Ja mam na 15:30.
U was dziś tez ma byc taki upał? 😩 nie wiem jak to wytrzymam, takie temperatury to tylko lubię nad morzem albo jeziorem 😁
Taaaak, w Krakowie póki co przyjemnie ciepło, ale ma być 30 stopni dziś 🥵 jutro jeszcze gorzej, od soboty ochłodzenie. Ja siedzę właśnie w knajpce przy szklance soku wyciskanego z pomarańczy obok gabinetu mojej ginekolog i czekam cierpliwie 😁 ale marzy mi się koc, książka i odpoczynek nad wodą, nie powiem 🙂
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️🤞
Ja mam na 15:30.
U was dziś tez ma byc taki upał? 😩 nie wiem jak to wytrzymam, takie temperatury to tylko lubię nad morzem albo jeziorem 😁
tez upał, ale na szczęście ogród i basen 😋 nawet nie mam zamiaru dzisiaj gotować , pójdę na łatwizne i wyciągnę pierogi z zamrażalki ☺😆 u mnie w kuchni okno za zachód więc od 13 do samego wieczora darmowa sauna a jak zacznę gotować to już wogole można się roztopić 🙄
 
Witam się i ja 🙂
Podczytuje ten wątek od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać gdy mam pewność że wszystko jest na właściwej drodze.
Termin mam na 18.02.2022r. To moja druga ciąża, syn ma 11 lat. Teraz staraliśmy się z mężem od roku i się nie udawało, w między czasie 2 biochemiczne ale w końcu się udało po zastosowaniu clostibegyt i teraz cały czas do 12tc mam zażywać duphaston. Dziś 7t5d. W poniedziałek miałam usg, maleństwo ma 8,7mm i serduszko biło 145 uderzeń na minutę. W końcu trochę odetchnęłam z ulgą. Kolejna wizyta 24.07 a prenatalne 12.08.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę wszystkim dużo zdrówka i wytrwałości 😘🥰
 
7 tydzień, więc jeszcze wcześnie. Kolejne badanie mam 13.07. Liczę że zdrowy zarodek przeżyje a reszta się wchłonie i będzie jeden zdrowy płód. No ale życie pokaże co będzie dalej...
Wow. Co tu sie zadziało jak mnie Chwilke nie bylo.

Trzymam kciuki aby ten zarodek zdrowy i silny przetrwal wszystko i mam dużą nadzieje że tak wlasnie będzie.
czyli w sumie o tej samej godzinie, bo u mnie godzina do przodu [emoji2] nie mogę się doczekać, to juz 10+1 [emoji3059]
To juz będzie maly dzidziulek na monitorku😍
Jestem nerwowa, rozdrażniona, bolą mnie już mięśnie brzucha od wymiotowania. Strasznie mnie wszystko dołuje. Boję się kolejnego dnia, kolejnych mdłości. Rzyganko budzi mnie nawet w nocy. Masakra
I jak sie dziś czujesz?

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️🤞
Ja mam na 15:30.
U was dziś tez ma byc taki upał? 😩 nie wiem jak to wytrzymam, takie temperatury to tylko lubię nad morzem albo jeziorem 😁
Ooo juz niedługo 😊

U mnie dzis tez cieplutko.
Nie chce mi sie ćwiczyć 😵
 
tez upał, ale na szczęście ogród i basen 😋 nawet nie mam zamiaru dzisiaj gotować , pójdę na łatwizne i wyciągnę pierogi z zamrażalki ☺😆 u mnie w kuchni okno za zachód więc od 13 do samego wieczora darmowa sauna a jak zacznę gotować to już wogole można się roztopić 🙄
Ja dzis tez nie gotuję. Tzn kasza się sama ugotuje do sosiku i wyjme buraczki🤣
Robie dluzszy wypad z domu z moimi gadami

Witam się i ja 🙂
Podczytuje ten wątek od dłuższego czasu ale dopiero teraz postanowiłam się odezwać gdy mam pewność że wszystko jest na właściwej drodze.
Termin mam na 18.02.2022r. To moja druga ciąża, syn ma 11 lat. Teraz staraliśmy się z mężem od roku i się nie udawało, w między czasie 2 biochemiczne ale w końcu się udało po zastosowaniu clostibegyt i teraz cały czas do 12tc mam zażywać duphaston. Dziś 7t5d. W poniedziałek miałam usg, maleństwo ma 8,7mm i serduszko biło 145 uderzeń na minutę. W końcu trochę odetchnęłam z ulgą. Kolejna wizyta 24.07 a prenatalne 12.08.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę wszystkim dużo zdrówka i wytrwałości 😘🥰
Witaj:) ja termin niby z usg na 16luty. Z om na 18 mi wychodziło
 
Powodzenia na wizytach! Pochwalcie się później zdjęciami maluszkow. Uwielbiam patrzeć na te małe człowieki 😍
 
Taaaak, w Krakowie póki co przyjemnie ciepło, ale ma być 30 stopni dziś 🥵 jutro jeszcze gorzej, od soboty ochłodzenie. Ja siedzę właśnie w knajpce przy szklance soku wyciskanego z pomarańczy obok gabinetu mojej ginekolog i czekam cierpliwie 😁 ale marzy mi się koc, książka i odpoczynek nad wodą, nie powiem 🙂
To mi trochę humor popsułaś tymi 30toma stopniami.. jesteśmy w trakcie podróży do Krakowa, a jutro Zakopane.. może nie będzie aż tak gorąco 😉
 
ja już po, z usg ciąża 2 dni młodsza, także mamy 9+5 [emoji2] prawie 3cm dzidzi [emoji7]
ale usg słabe, więc jakis niedosyt jest [emoji854] między 11 a 14tyg robią tu badania usg te szczegółowe żeby sprawdzić trisomie, dostałam tez lek na wymioty, bo z racji że schudłam 3kg powiedziała mi, że jak tak dalej będę wymiotować to polozy mnie na oddziale [emoji55]
a usg słabo czytelne, bo przez brzuch robione [emoji58] takie mają dziwne praktyki
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja już po, z usg ciąża 2 dni młodsza, także mamy 9+5 [emoji2] prawie 3cm dzidzi [emoji7]
ale usg słabe, więc jakis niedosyt jest [emoji854] między 11 a 14tyg robią tu badania usg te szczegółowe żeby sprawdzić trisomie, dostałam tez lek na wymioty, bo z racji że schudłam 3kg powiedziała mi, że jak tak dalej będę wymiotować to polozy mnie na oddziale [emoji55]
a usg słabo czytelne, bo przez brzuch robione [emoji58] takie mają dziwne praktyki
Zaraz dzidzia urośnie i dostaniesz jeszcze piękne zdjęcie 🙂 z tym szpitalem nie fajnie ale jak rzeczywiście nadal będziesz chudła to dobrze, że Cię podłącza pod kroplówkę. Dobrze, że nie bagatelizują tych wymiotów i utraty kg. A może ten lek akurat super na Ciebie zadziała i zaraz zaczniesz nadrabiać kilogramy
 
Do góry