reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawie 15 miesięcy pomóżcie !

Mega dziwne jest wchodzenie na podany wątek i odpowiadanie nie na temat jeśli ja nie mam nic mądrego do napisania i nie na temat nie wchodzę na podany wątek i go nie komentuje bo to nie jest związane z odpowiedzią z autora postem mniej zgryźliwości życzę bo złości w Tobie jest co nie miara
W takim razie odpowiadając na twoje pytanie, to zastanowiła bym się nad Tobą, bo jeżeli jesteś już dorosłą osobą a dalej nie mówisz czy nie pokazujesz palcem, to coś chyba jest nie tak. Dziecku natomiast dałabym jeszcze trochę czasu
 
reklama
A czemu dziecko ma pokazywać palcem, skoro jak piszesz- sama tego nie robisz? Daj trochę czasu, skoro tylu lekarzy mówi, że jest wszystko dobrze, to napewno tak jest.
To nie jest tak że wogole nie pokazuje staram się nakierowywac jego paluszkiem tak jak mi podpowiadano próbuje sama pokazywać na różne rzeczy ..
 
To nie jest tak że wogole nie pokazuje staram się nakierowywac jego paluszkiem tak jak mi podpowiadano próbuje sama pokazywać na różne rzeczy ..
Ale nie każde dziecko musi potrafić wszystko. My np swoich dzieci nie uczyliśmy robić "papa" więc tego nie robiły i nie ma w tym niczego złego.
 
W takim razie odpowiadając na twoje pytanie, to zastanowiła bym się nad Tobą, bo jeżeli jesteś już dorosłą osobą a dalej nie mówisz czy nie pokazujesz palcem, to coś chyba jest nie tak. Dziecku natomiast dałabym jeszcze trochę czasu
Jesteś naprawdę okropna kobieta naprawdę nie rozumiem jak można być tak złym i podłym człowiekiem naprawdę
 
W takim razie odpowiadając na twoje pytanie, to zastanowiła bym się nad Tobą, bo jeżeli jesteś już dorosłą osobą a dalej nie mówisz czy nie pokazujesz palcem, to coś chyba jest nie tak. Dziecku natomiast dałabym jeszcze trochę czasu
Jesteś naprawdę okropna kobieta naprawdę nie rozumiem jak można być tak złym i podłym człowiekiem naprawdę
 
reklama
@Ewelina.Be proszę przestań być złośliwa. Z tego co przejrzałam na szybko twoje wypowiedzi na forum, to większość jest w stylu, by wylać jad /wyrzuć się na kimś?
Ulgę Ci to przynosi, daje satysfakcję?
@aniaslu
Po prostu mówię co myślę a że ktoś nie potrafi przyjąć krytyki tego co pisze to już nie moja wina
 
Do góry