reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne w Bizielu w Bydgoszczy

G

gość2502

Gość
Hej, czy któraś z mam robiła badanie prenatalne w szpitalu Biziela w Bydgoszczy? Chodzi mi o badanie 1 trymestru. Ile się czeka na wynik i jak ono wygląda? Czy tego samego dnia co będzie USG i pobierana krew będę już miała wyniki czy trzeba będzie zaczekać?? :)
 
reklama
Ale masz skierowanie na badanie lub spełniasz kryterium wieku?
Bo standardowo wykonywane jest jedynie badanie USG. Krew na Pappa pobierana jest tylko w określonych przypadkach lub na własny koszt.
 
Ale masz skierowanie na badanie lub spełniasz kryterium wieku?
Bo standardowo wykonywane jest jedynie badanie USG. Krew na Pappa pobierana jest tylko w określonych przypadkach lub na własny koszt.
Mam skierowanie na badanie prenatalne na nfz, Pani z rejestracji w Bizielu mówiła, że będzie pobierana krew a później USG :)
 
Aha ile się czeka na wynik to było moje główne pytanie, więc na stówę sama sobie nie odpowiedziałam 🤣 chyba nie pomogłaś koleżanko :)
Ja miałam w Biziel u badania prenatalne.
Usg i badania krwi w tym samym dniu, wynik usg wiadomo w tym samym dniu po usg jeszcze spotkanie z genetykiem. Wynik krwi za dwa tygodnie i tez spotkanie z genetykiem😊
Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz😉
 
Ja miałam w Biziel u badania prenatalne.
Usg i badania krwi w tym samym dniu, wynik usg wiadomo w tym samym dniu po usg jeszcze spotkanie z genetykiem. Wynik krwi za dwa tygodnie i tez spotkanie z genetykiem😊
Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz😉
Dzięki kochana 🤗 a powiedz mi pamiętasz może jaki lekarz je robił?
 
Dzięki kochana 🤗 a powiedz mi pamiętasz może jaki lekarz je robił?
Wiesz co sam profesor kierownik ginekologii. w trakcie badania tylko powiedział chlopak😅 to zapytałam czy wszystko dobrze bo to mnie bardziej interesowało to odpowiedział że tak😅tam ogólnie robią różni lekarze zależy jaki dzień bo na połówkowych tj trafiłam na swojego lekarza z kliniki. Szkoda że podczas badania usg tylko lekarz oglądał maluszka, ja nie miałam możliwości. Za to na prywatnych wizytach zawsze miałam taką możliwość i jeszcze filmik z usg😉a u jakiego lekarza prowadzisz ciążę?
 
reklama
Wiesz co sam profesor kierownik ginekologii. w trakcie badania tylko powiedział chlopak😅 to zapytałam czy wszystko dobrze bo to mnie bardziej interesowało to odpowiedział że tak😅tam ogólnie robią różni lekarze zależy jaki dzień bo na połówkowych tj trafiłam na swojego lekarza z kliniki. Szkoda że podczas badania usg tylko lekarz oglądał maluszka, ja nie miałam możliwości. Za to na prywatnych wizytach zawsze miałam taką możliwość i jeszcze filmik z usg😉a u jakiego lekarza prowadzisz ciążę?
U Dr Szymona Bednarka on też pracuje w Bizielu ale ja chodzę prywatnie i wystawił mi skierowanie właśnie na te badania prenatalne...to już do 13 TC widział płeć?😳
 
Do góry