reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Rozmawiałam z gin. W moim labie normy proga to 2,4-148 więc niby jest w normie ale cały czas powoli spada mimo wszystko. Kazała wziąć końską dawkę duphastonu i zwiększyć luteinę i duphaston i leżeć i jutro przyjść na wizytę... ja się zwyczajnie boję... beta jej nie martwi powiedziała że w normie i wiem że trochę hamuje ale to przy wyższych wartościach natomiast te nawracające plamienia bardzo mnie martwią zwłaszcza że ja już naprawdę zrobiłam wszystko co mogłam...
Tak jak Eij napisała połóż się, nie denerwuj bo nerwy nic w tym nie pomogą wiem to na własnym przykładzie jak wszystkim w ciąży się denerwowałam . Na pewno wszystko będzie dobrze wiele kobiet w ciąży plami . Trzymam mocno za Ciebie kciuki ✊✊
 
reklama
Rozmawiałam z gin. W moim labie normy proga to 2,4-148 więc niby jest w normie ale cały czas powoli spada mimo wszystko. Kazała wziąć końską dawkę duphastonu i zwiększyć luteinę i duphaston i leżeć i jutro przyjść na wizytę... ja się zwyczajnie boję... beta jej nie martwi powiedziała że w normie i wiem że trochę hamuje ale to przy wyższych wartościach natomiast te nawracające plamienia bardzo mnie martwią zwłaszcza że ja już naprawdę zrobiłam wszystko co mogłam...
Kochana plamić możesz całą ciąże, nie martw się na zapas, bo i tak nie masz na nic wpływu, jak Cię to uspokoi to jedź na IP, może to plamienie poimplantacyjne, wszystko jest dobrze na pewno - beta pięknie rośnie.
 
Rozmawiałam z gin. W moim labie normy proga to 2,4-148 więc niby jest w normie ale cały czas powoli spada mimo wszystko. Kazała wziąć końską dawkę duphastonu i zwiększyć luteinę i duphaston i leżeć i jutro przyjść na wizytę... ja się zwyczajnie boję... beta jej nie martwi powiedziała że w normie i wiem że trochę hamuje ale to przy wyższych wartościach natomiast te nawracające plamienia bardzo mnie martwią zwłaszcza że ja już naprawdę zrobiłam wszystko co mogłam...
A i nie wiem czy pamiętasz moje przeboje z krwawieniami… wszystko będzie dobrze na pewno, nie martw się 😘
 
Rozmawiałam z gin. W moim labie normy proga to 2,4-148 więc niby jest w normie ale cały czas powoli spada mimo wszystko. Kazała wziąć końską dawkę duphastonu i zwiększyć luteinę i duphaston i leżeć i jutro przyjść na wizytę... ja się zwyczajnie boję... beta jej nie martwi powiedziała że w normie i wiem że trochę hamuje ale to przy wyższych wartościach natomiast te nawracające plamienia bardzo mnie martwią zwłaszcza że ja już naprawdę zrobiłam wszystko co mogłam...
Dobrze ze zadzwoniłaś do gin a teraz odpoczywaj będzie dobrze ✊❤️
 
reklama
Dziewczyny zaczynam się martwić. Poszłam na badanie przed jutrzejszą wizytą głównie ze względu na proga bo mnie ta gin nastraszyła że dość niski a on... spada mimo podwójnych dawek luteiny i duphastonu. Dziś 32.5, beta w sumie w normie prawie 2800 czyli przyrost o 88% no ale to nie ponad 100 jak ostatnie 3 przyrosty. :( Dziś w ogóle dzień do dupy od rana...mąż jeszcze na dodatek nogę rozwalił o blachę na budowie eh... napiszcie coś mądrego...
Ja się nauczyłamm jednego w ciąży. To nie jest matematyka i tutaj wyliczenia nie zawsze mają rację bytu.
Jeśli coś cię niepokoi jedz na IP, powiedz że masz ciaze z in vitro- zauważyłam że wtedy "bardziej" opiekują się kobietą. Rób tak, żebyś ty miała spokojną głowę, lepiej sprawdzić dwa razy niż o raz za mało.
 
Do góry