reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Mi też przesunęli ale z 11.30 na 9
Jakby mi przesunęli do przodu to bym się nawet cieszyła a tak dodatkowa godzina stresu 🙈
My już po prenatalnych. Dzidzia idealna! Ma już prawie 7 cm 😁 to mierzenie chwilę trwało więc obserwowałam sobie co to maleństwo wyczynia w moim brzuchu😍 usg przez brzuch. Lekarz nie widział dzisiaj siusiaka więc może będzie dziewczynka zgodnie z naszym przeczuciem. Stres przed badaniem był ogromny a teraz czyste szczęście 😁
Pięknie 😍 gratulacje 🥰 masz zdjęcie?
 
reklama
Mam zdjęcie! I to mnóstwo dzisiaj dostałam. Mąż w końcu widzi dziecko na tym zdjęciu bo na wcześniejszym nie bardzo ogarniał 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210722_203813_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210722_203813_com.android.gallery3d.jpg
    287,3 KB · Wyświetleń: 85
Nulina super dzidzia i gratuluję wszystkim pozytywnych badań.
Ja mam dziś takie mdłości że dramat. Nawet przy myciu zębów mi niedobrze. Dobrze że za tydzień mam wizytę i jeśli będzie wszystko ok to poproszę o zwolnienie.
 
Trzymam kciuki za wszystkie prenatalne! 🥰 cudowne dzidzie.
ja swoje dopiero 9 sierpnia..a to bedzie 6 tygodni od ostaniej wizyty u gin 😔 troche długo. Wizyta zwykła przełożona za to z 12 na 18 sierpnia.
zwaaaariuje do tego czasu. Zazdroszczę ze jesteście juz po prenatalnych. Czekam na nie jak na zbawienie
 
Nulina super dzidzia i gratuluję wszystkim pozytywnych badań.
Ja mam dziś takie mdłości że dramat. Nawet przy myciu zębów mi niedobrze. Dobrze że za tydzień mam wizytę i jeśli będzie wszystko ok to poproszę o zwolnienie.
Mocno współczuje! Mi w końcu w miarę przeszło 🙈 ale nie mowię hop, bo wieczorem jeszcze czasem mnie łapią. Który tydzien to będzie jak pójdziesz na zwolnienie?😊
 
Mocno współczuje! Mi w końcu w miarę przeszło 🙈 ale nie mowię hop, bo wieczorem jeszcze czasem mnie łapią. Który tydzien to będzie jak pójdziesz na zwolnienie?😊
Tydzień 11+2 i mam wtedy prenatalne i nadzieję że już da się wszystko ocenić. serio nie widzę sensu chodzenia do pracy bo tak mi ona rozbija dzień że potem jest dramat. Rano zjem śniadanie, potem w pracy mi śmierdzi bo pracuje w spożywce i już prawie nic nie jem bo mi niedobrze, wracam głodna i zmęczona. Zjem trochę obiadu i idę spać na godzinę. Potem żeby zjeść kolację mam problem i znowu idę spać bo rano muszę przed 5 wstać do pracy. Bez sensu takie szarpanie się.
 
reklama
Tydzień 11+2 i mam wtedy prenatalne i nadzieję że już da się wszystko ocenić. serio nie widzę sensu chodzenia do pracy bo tak mi ona rozbija dzień że potem jest dramat. Rano zjem śniadanie, potem w pracy mi śmierdzi bo pracuje w spożywce i już prawie nic nie jem bo mi niedobrze, wracam głodna i zmęczona. Zjem trochę obiadu i idę spać na godzinę. Potem żeby zjeść kolację mam problem i znowu idę spać bo rano muszę przed 5 wstać do pracy. Bez sensu takie szarpanie się.
Pewnie, mamy prawo korzystać z L4, wiec jestem jak najbardziej za, jesli nie jest to komfortowe ☺️I nie ma po co sie męczyć.
trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze!
 
Do góry