reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Matko wy już prenatalne zaczynacie, ja gdzieś w połowie lub pod koniec sierpnia będę dopiero prenatalne mieć. Ale za tydzień mam zwykłą wizytę.
Pamietam jak pisałaś ze 3 tyg czy jakos tak a tu juz tylko tydzień :)

Mnie za to dziewczyny wysypuje coraz bardziej szyja czoło 😳🤯
I owłosienie ruszyło jak oszalale🤯
Mdli mnie już naprawdę rzadko.. Ale np. Na cappuccino patrzeć nie moge🤮
Czy nescafe🤮
I dziś będąc na zakupach kupilam Chińskie danie smak pieczarek i kurczaka tak żeście pisały ze zjadłam gdzie ja tego Od lat nie jadłam 🤣🤣🤣
W ogóle przez te upaly mam ochote tylko na zupy.. ZIMNE. jutro znow robię brokułowa z serkiem topionym i duza Ilością kopru 😋😋😋😋😋😋😋😋
A teraz spadam do pracy.. Ostatnie podrygi przed urlopem.. Po 3 tyg to juz z wieksza kulka wroce do pracy pewnie haha. Samo Wyjdzie 😆
 
reklama
Tydzień 11+2 i mam wtedy prenatalne i nadzieję że już da się wszystko ocenić. serio nie widzę sensu chodzenia do pracy bo tak mi ona rozbija dzień że potem jest dramat. Rano zjem śniadanie, potem w pracy mi śmierdzi bo pracuje w spożywce i już prawie nic nie jem bo mi niedobrze, wracam głodna i zmęczona. Zjem trochę obiadu i idę spać na godzinę. Potem żeby zjeść kolację mam problem i znowu idę spać bo rano muszę przed 5 wstać do pracy. Bez sensu takie szarpanie się.
Jasne ze idź. Jak ci sie polepszy i zapragniesz wrócić do ludzi to przecież zawsze Można. Ten okres początkowo z reguly jest ciężki pod wzgledem tych naszych wszystkich dolegliwości.
A niedawno czytalam o kobietach które cala ciaze wymiotowaly.. Ciagle na lekach.. Matko JAK ŻYĆ 😲
 
Pamietam jak pisałaś ze 3 tyg czy jakos tak a tu juz tylko tydzień :)

Mnie za to dziewczyny wysypuje coraz bardziej szyja czoło 😳🤯
I owłosienie ruszyło jak oszalale🤯
Mdli mnie już naprawdę rzadko.. Ale np. Na cappuccino patrzeć nie moge🤮
Czy nescafe🤮
I dziś będąc na zakupach kupilam Chińskie danie smak pieczarek i kurczaka tak żeście pisały ze zjadłam gdzie ja tego Od lat nie jadłam 🤣🤣🤣
W ogóle przez te upaly mam ochote tylko na zupy.. ZIMNE. jutro znow robię brokułowa z serkiem topionym i duza Ilością kopru 😋😋😋😋😋😋😋😋
A teraz spadam do pracy.. Ostatnie podrygi przed urlopem.. Po 3 tyg to juz z wieksza kulka wroce do pracy pewnie haha. Samo Wyjdzie 😆
A młody jak? Lecicie w sobotę do PL? 🙂
 
A młody jak? Lecicie w sobotę do PL? 🙂
Dziekuje ze Pytasz. Mlody kaszle duzo lepiej. Tzn Ladnie sie odrywa i nie meczy go ten kaszel. Katar juz umie ladnie wydmuchac takze katarek nie potrzebny. Spi cala noc. Takze mysle ze bedzie ok. Syrop z cebuli pilby co chwila🤣 i smaruje go gęsim smalcem😆
Meza tez wysmarowalam haha bo biedak naprawde..trzyma go ostro. Wech stracił. Bedzie jutro test powtarzał. Ale gorączki oczywiscie już nie ma.
Martwie sie o Córkę bo wczoraj zaczęła katarzyc ale bez gorączki.. Dzis mowi ze ok. Nie meczy ja tak to mam nadzieje do Soboty nie bedzie tak źle i nas wpuszcza na Pokład 😆
I ze ja nic nie zlapalam. Na razir sie trzymam

Za to dziewczynka ktora sie zajmuje byla W Pn u mnie ( reszte dni jej nie przyprowadzała do naszego Ula) i dzis. Gorączka wymioty bol brzucha :( oni leca w następny czwartek. Tak myslalam że tak moze być eh
Ale jest duża szansa Ze do tego czasu To juz tylko pozostałość po Chorobie będzie
 
FitMum a ja dziś przeczytam aby nie jeść w ciąży tego co się lubiło, jeśli są wymioty i mdłości, bo te potrawy już nigdy nie będą nam tak smakować, bo zostanie w głowie jakiś uraz. I co gorsza chyba coś w tym jest bo ja już nie mogę patrzeć na wszystkie dania które lubiłam. Mój pieczony chleb czy swojska wędlinka są nie do zjedzenia.
I napewno u mnie suple to potęgują, no ale brać je trzeba.
 
U mnie to wygląda tak, że jestem umówiona na usg. Dopiero jak się coś nie zgadza to Pani dr daje skierowanie na krew.
U mnie dokładnie tak samo. Mam USG genetyczne we wtorek. Jak będzie cokolwiek nie tak to zrobię inne badania.
O dziwo nie stresuje się tym badaniem. Nie mogę się doczekać🙂 czuję że wszystko będzie ok
 
Dziekuje ze Pytasz. Mlody kaszle duzo lepiej. Tzn Ladnie sie odrywa i nie meczy go ten kaszel. Katar juz umie ladnie wydmuchac takze katarek nie potrzebny. Spi cala noc. Takze mysle ze bedzie ok. Syrop z cebuli pilby co chwila🤣 i smaruje go gęsim smalcem😆
Meza tez wysmarowalam haha bo biedak naprawde..trzyma go ostro. Wech stracił. Bedzie jutro test powtarzał. Ale gorączki oczywiscie już nie ma.
Martwie sie o Córkę bo wczoraj zaczęła katarzyc ale bez gorączki.. Dzis mowi ze ok. Nie meczy ja tak to mam nadzieje do Soboty nie bedzie tak źle i nas wpuszcza na Pokład 😆
I ze ja nic nie zlapalam. Na razir sie trzymam

Za to dziewczynka ktora sie zajmuje byla W Pn u mnie ( reszte dni jej nie przyprowadzała do naszego Ula) i dzis. Gorączka wymioty bol brzucha :( oni leca w następny czwartek. Tak myslalam że tak moze być eh
Ale jest duża szansa Ze do tego czasu To juz tylko pozostałość po Chorobie będzie
Rany, to szpital polowy możecie zakładać 🤣 dobrze, że Ciebie nic nie bierze. Trzymam kciuki, żebyście w sobotę wylądowali szczęśliwie w PL 🙂
 
FitMum a ja dziś przeczytam aby nie jeść w ciąży tego co się lubiło, jeśli są wymioty i mdłości, bo te potrawy już nigdy nie będą nam tak smakować, bo zostanie w głowie jakiś uraz. I co gorsza chyba coś w tym jest bo ja już nie mogę patrzeć na wszystkie dania które lubiłam. Mój pieczony chleb czy swojska wędlinka są nie do zjedzenia.
I napewno u mnie suple to potęgują, no ale brać je trzeba.
Mi lekarza kazał odstawić suplementy i brać tylko kwas foliowy aż mdłości nie przejdą
 
reklama
Do góry