reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny jak tam samopoczucie? 😊 też jesteście takie obolałe? I jest wam tak ciężko ? Mi od dwóch dni się ciężko oddycha, nie wiem czy synek mi przepony nie uciska 😜
 
reklama
Hej dziewczyny jak tam samopoczucie? 😊 też jesteście takie obolałe? I jest wam tak ciężko ? Mi od dwóch dni się ciężko oddycha, nie wiem czy synek mi przepony nie uciska 😜
Hej 🙂u nas 34 tydzień i czuje się ciężko dziwnie tak bo przy myciu podłogi np zmachana jak po martonie dosłownie.ale już nie dużo zostało
 
Hej, ja mam straszna chrypę i odkasluje, może od wiatraka albo klimatyzacji. Pomimo ze trochę się schlodzilo nadal jest mi ciagle bardzo gorąco i strasznie się pocę. Waga pokazuje +13 kg 😫 a dzidzia rusza się non stop
 
U nas 31 tc, waga +9 kg a czujemy się odpukać bardzo dobrze, właśnie wróciliśmy z gór 😁 czasem jest gorszy moment że też się ciężko oddycha ale to wiadomo że maluśki uciskał pewnie a też powietrze czasami jest ciężkie więc zależy od dnia ale większość czasu czuję się dobrze :) byle taak do końca :)
 
Dziewczyny mam pytanie🤔 o ruchy dziecka..czy w kazdej godzinie czujecie te 4 ruchy? Bo u mnie to czuje rano, przez caly dzien to zalezy i wiecej wieczorem, kopniecia, wypinanie brzucha i w ciagu godziny jest ich wiecej...
 
Dziewczyny mam pytanie🤔 o ruchy dziecka..czy w kazdej godzinie czujecie te 4 ruchy? Bo u mnie to czuje rano, przez caly dzien to zalezy i wiecej wieczorem, kopniecia, wypinanie brzucha i w ciagu godziny jest ich wiecej...
Nie, nie w każdej godzinie. Położna kazała liczyć mi ruchy, ale były dni kiedy mały nie był za ruchliwy i się stresowałam. Powiedziałam o tym swojej gin i powiedziała żeby nie liczyć bo każdy maluch się rusza jednego dnia więcej a jednego mniej. Mój potrafi cały dzień nic a nagle na wieczór się budzi i szaleje :)
 
Ja jakbym miała liczyć to bym nic innego nie robiła… mam wrażenie ze moja okruszyna rusza się non stop, wypina wierci i przewija
 
No ja też ciągle czuję ruchy wystarczy że w nocy się przebudzę na siku i już czuję jak kopie mam wrażenie że mały wogole nie śpi 😂 czasami jest tego mniej zaczynam się martwić i mały obrazu daje o sobie znac
 
U mnie prawie 32 tydz I mam bóle rwy kulszowej przy chodzeniu w dzień czuję dyskomfort ale wieczorem i w nocy jak leżę na boku i chce wstać to bol niedozniesienia niemoge dać kroku boli jak niewiem kuleje tak jakbym zaraz miała się wywrócić rozchodzę bi jest ok ale im bliżej porodu bol większy 🙁
 
reklama
U mnie 31+1 i już ciężko założyć skarpetki, buty, wszystkie koszulki przymałe, siedzieć źle, bo brzuch uciska na żebra, na prawym boku coś kłuje, na lewym nie lubię, na wznak nie za bardzo wolno, no same przyjemności 😂 i jeszcze ostatnio zaparcia takie uciążliwe, tak napinające brzuch, że mam wrażenie, że mi wybuchnie zaraz 🙈 coś mnie zaczyna w kroczu kłuć i nie wiem czy to tak jest na tym etapie, czy powoli rodzę 🙈🙈 spontanicznie spakowałam dziś swoją część torby do szpitala, niech już sobie czeka, jakby młody chciał wyjść wcześniej (tfu! tfu! tfu!) to zawsze to mniej do ogarnięcia w pośpiechu 😉
 
Do góry