reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wszystkie badania robilam w Invicta. Zastanawia mnie to, że teraz nawet do implantacji nie doszło, gdzie ostatnio bez Accofilu i bez przesuwania transferu z powodu przesuniętego okna implantacjnego ta implantacja była. Im dłużej w tym tkwię tym mniej rozumiem...
A mialas wlew bez zastrzyków? Przesuwali Ci transfer dzień do przodu czy dzień wstecz? Invicta niestety nei zawsze jest skuteczna i wtedy trzeba szukać gdzie indziej pomocy.. Ja po drugim nieudanym crio już nie zdawałam się tylko na nich
 
A mialas wlew bez zastrzyków? Przesuwali Ci transfer dzień do przodu czy dzień wstecz? Invicta niestety nei zawsze jest skuteczna i wtedy trzeba szukać gdzie indziej pomocy.. Ja po drugim nieudanym crio już nie zdawałam się tylko na nich
Robili mi wlew w 3 dobie przed transferem i od dnia po wlewie zastrzyki codziennie 0.2 cały czas przyjmuje. Transfer miałam w 6 dobie podawania progesteronu przy zarodku 5 dniowym.
Z jednej str chce iść za ciosem i podejść od razu do transferu a z drugiej boję się cholernie, że w ten sposób stracę wszystkie zarodki bez donoszonej ciąży ale nie wiem czego się chwytać [emoji2368][emoji853]
 
reklama
Do góry