reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Słuchajcie z tego wszystkiego zadzwoniłam do ginekologa, u którego jestem w swoim mieście. Uspokoił mnie, że na tym etapie ciąży wynik progesteronu jest ok przy dawkach, które biorę. Od razu zapisał mnie na wizytę pęcherzykową na 30.08. Powiedział, że beta musi przekraczać 1500, żeby cokolwiek mógł zobaczyć na monitorze. Jestem troszkę spokojniejsza, aczkolwiek całkowicie będę polegać na jutrzejszej rozmowie z lekarzem z kliniki.
 
reklama
Słuchajcie z tego wszystkiego zadzwoniłam do ginekologa, u którego jestem w swoim mieście. Uspokoił mnie, że na tym etapie ciąży wynik progesteronu jest ok przy dawkach, które biorę. Od razu zapisał mnie na wizytę pęcherzykową na 30.08. Powiedział, że beta musi przekraczać 1500, żeby cokolwiek mógł zobaczyć na monitorze. Jestem troszkę spokojniejsza, aczkolwiek całkowicie będę polegać na jutrzejszej rozmowie z lekarzem z kliniki.
Super, mam nadzieję że nie przeze mnie tak się przejęłaś tym progiem 😒 , jeśli tak to wybacz 🙄🙄🙄
 
Słuchajcie z tego wszystkiego zadzwoniłam do ginekologa, u którego jestem w swoim mieście. Uspokoił mnie, że na tym etapie ciąży wynik progesteronu jest ok przy dawkach, które biorę. Od razu zapisał mnie na wizytę pęcherzykową na 30.08. Powiedział, że beta musi przekraczać 1500, żeby cokolwiek mógł zobaczyć na monitorze. Jestem troszkę spokojniejsza, aczkolwiek całkowicie będę polegać na jutrzejszej rozmowie z lekarzem z kliniki.
Ja miałam betę na wizycie 7227 i były dwa pęcherzyki 😃 bo Ty również miałaś transferowane dwie blastki tak?
 
reklama
Do stymulacji miałam Puregon 600/ na trzy dni (około 550zl), Orgalutran (120zl). Po transferze z tych droższych to Prolutex (7 zastrzyków 177zl), Utrogestan (50zl).
I to ceny bez refundacji sa? To nie takie straszne chyba…? A ile mialas transferow? Zawsze dobrej jakosci blastki? Jaka macie przyczyne nieplodnosci? Pytam bo podziwiam Ciebie… ja po 3 stymulacjach wymiekam… 8 zarodkow zero bety i ciazy i chyba watpie. Walka w glowie trwa…
 
Do góry