reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Estrofem x3, Prolutex x1 i Utrogestan x3
Doustnie nie bierzesz żadnego??? Nie wiem mi lekarz dokładał duphaston jak miałam ponad 25 progesteron, to brałam wtedy 3xdxiennie po 2 tabl, i prolutex 1x1 i luteine 3xdziennie, jak nie masz nic doustnego to nie wiem co możesz dorzucić sama, próbuj dzwonić do lekarza
 
Doustnie nie bierzesz żadnego??? Nie wiem mi lekarz dokładał duphaston jak miałam ponad 25 progesteron, to brałam wtedy 3xdxiennie po 2 tabl, i prolutex 1x1 i luteine 3xdziennie, jak nie masz nic doustnego to nie wiem co możesz dorzucić sama, próbuj dzwonić do lekarza
Mam nadzieję, że do jutra wiele to nie zmieni, z rana lekarz będzie się kontaktował.
 
Miałam podane dwa 3-dniowe. Pozostałe dwa ze stymulacji chorowali do blastki ale żaden nie dotrwał i nieam już nic. U mnie to była w sumie ostatnia szansa i miałam się poddać. Ale jeden zarodek przetrwał ❤️
Aha, wcześniej miałam podawane same dobrej jakości blastki i zawsze była d.upa
O no widzisz,,super ,że się teraz udało.Moje pozostałe zarodki też walczyły do 5 doby ,ale przestały się rozwijać.tu miała być hodowla wszystkich do 5 doby,ale doktor nie zaznaczyła i zamrozili 1 w 3 dobie.Może i okaże się tym ,co czekam całe życie?chociaż nastawiam się na niepowodzenie.Nie mamy już kasy ,żeby znów podchodzić tak szybko.Może to jest ostatnia nasza szansa.
 
Ja biorę 3x ultragestan i 3xduphustan i mam progesteron 11 i mój lekarz twierdzi że jest wystarczający i żeby nie dokładać [emoji1745][emoji1745][emoji1745] Chociaż ja chciałam bardzo żeby mi coś jeszcze przepisał [emoji1745][emoji1745]
Kurde co lekarz to inna opinia, mój mówił że teraz tak podają publikacje że w ciąży nie powinienem spadać poniżej 15 🤷‍♀️ , ja mu ufam i robię co mi karze, chociaż nie twierdzę że może być inaczej bo sama wiedzy w tym temacie nie mam 🤷‍♀️ . W tamtym tygodniu dopiero przy progu ponad 50 skończyłam brać duphaston 6 tab dziennie i teraz biorę 3 dziennie
 
reklama
Do góry