reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Do stymulacji miałam Puregon 600/ na trzy dni (około 550zl), Orgalutran (120zl). Po transferze z tych droższych to Prolutex (7 zastrzyków 177zl), Utrogestan (50zl).
A dlaczego nie miałaś refundacji na leki? Ja wydałam na stymulację 300 zł na wszystkie zastrzyki a trochę tego było
 
reklama
Zastrzyk z Ovitrelle jeszcze 150zl (miałam dwa naraz, czyli 300), Estrofem ( 5 op po 14zl), Encorton (10zl), Acard (7zl). Do tego witaminy z kwasem foliowym dla planujących ciąże około 50zl.
Poza tym ze mialas poronienie (serdecznie Ci wspolczuje) mamy podobna dosc sytuacje. Tez mam brak kirow i podobne rzeczy przyjmowalam accofil intralipid enocoeton itp
tyle ze mam slabe blastki. Wysokie amh
Powiesz w jakiej klinice jestes i u kogo? (Mozesz na priv jesli wolisz) dziekuje😘
Zycze Ci pieknych zdrowych blizniakow. ❤️
 
reklama
Do góry