reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Cześć, dziewczyny! ☺️
Chyba po cichutku mogę do Was dołączyć. Pierwszy pozytywny test 5 dni przed @, druga kreska z dnia na dzień coraz mocniejsza, zdjęcie z dzisiaj, 27dc. 🥰
Termin z aplikacji na 05.05. 🙈 jestem w szoku, bo pogodziliśmy się już z myślą, że nie będzie dziecka, w zeszłym roku poronienie w 12tc. Za 2 tygodnie wizyta u ginekologa, żeby już było coś widać na usg, chociaż najlepiej już bym poszla. 😀 mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo każda wizyta w toalecie to stres czy nie będzie powtórki z rozrywki..
 

Załączniki

  • IMG_3576.jpg
    IMG_3576.jpg
    84,9 KB · Wyświetleń: 103
Cześć, dziewczyny! ☺️
Chyba po cichutku mogę do Was dołączyć. Pierwszy pozytywny test 5 dni przed @, druga kreska z dnia na dzień coraz mocniejsza, zdjęcie z dzisiaj, 27dc. 🥰
Termin z aplikacji na 05.05. 🙈 jestem w szoku, bo pogodziliśmy się już z myślą, że nie będzie dziecka, w zeszłym roku poronienie w 12tc. Za 2 tygodnie wizyta u ginekologa, żeby już było coś widać na usg, chociaż najlepiej już bym poszla. 😀 mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo każda wizyta w toalecie to stres czy nie będzie powtórki z rozrywki..
O super. Witamy.
Mi pokazuje 8.05
Dzisiaj powtarzam bete
 
Cześć, dziewczyny! ☺️
Chyba po cichutku mogę do Was dołączyć. Pierwszy pozytywny test 5 dni przed @, druga kreska z dnia na dzień coraz mocniejsza, zdjęcie z dzisiaj, 27dc. 🥰
Termin z aplikacji na 05.05. 🙈 jestem w szoku, bo pogodziliśmy się już z myślą, że nie będzie dziecka, w zeszłym roku poronienie w 12tc. Za 2 tygodnie wizyta u ginekologa, żeby już było coś widać na usg, chociaż najlepiej już bym poszla. 😀 mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo każda wizyta w toalecie to stres czy nie będzie powtórki z rozrywki..
Super, gratulacje :)
 
Cześć, dziewczyny! ☺️
Chyba po cichutku mogę do Was dołączyć. Pierwszy pozytywny test 5 dni przed @, druga kreska z dnia na dzień coraz mocniejsza, zdjęcie z dzisiaj, 27dc. 🥰
Termin z aplikacji na 05.05. 🙈 jestem w szoku, bo pogodziliśmy się już z myślą, że nie będzie dziecka, w zeszłym roku poronienie w 12tc. Za 2 tygodnie wizyta u ginekologa, żeby już było coś widać na usg, chociaż najlepiej już bym poszla. 😀 mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo każda wizyta w toalecie to stres czy nie będzie powtórki z rozrywki..

Witamy ;) u nas tez sie udało jak juz zaczęliśmy sie godzić ze jeszcze dużo przed nami.
 
Dziewczyny, macie juz jakiekolwiek objawy? Mnie mocno zastanawia mój lekko zatkany nos, normalnie nie choruje. Czytałam ze to może byc przez hormonalny obrzęk śluzówki 🤔 i głowa juz drugi dzień mnie boli. Generalnie odbiera to nastrój do świętowania bo jestem klapnięta
 
reklama
Do góry