reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Chciałabym się z Wami przywitać 😊 Dziś beta 82, progesteron 35, jestem po jednej stracie dwa lata temu, wtedy była to ciąża nieplanowana ale chciana, jednak nie udało się. W sobotę powtarzam badania i myślę kiedy zapisać się na pierwszą wizytę 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20210825_072709.jpg
    IMG_20210825_072709.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 113
reklama
Dziewczyny chorujące na tarczycę koniecznie zróbcie badania tarczycowe. Dziś odebrałam wyniki i niestety już powyżej normy są. Zawsze tsh utrzymywane w granicy 1,5 a przez ciążę wzrosły do 5,3.
Zgadzam się z tym! U mnie przy pierwszej ciąży tsh spadło do 0,000, taką nadczynność miałam i zdiagnozowali Gravesa-Basedowa. Teraz zbadałam i na szczęście 1,3 ale warto to sprawdzić zawsze 😊
 
Do góry