reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja tak samo byłam 😂 Ja mam dwuowodniową dwukosmówkową, czyli ze każde dzieciątko jest w osobnym miejscu w macicy, jedno po lewej a drugie po prawej i to że mogą być rożnej płci i mogą nie być w ogóle do siebie podobne, po prostu istny przypadek ze wyszły dwa 😂 A jak u ciebie na usg było widać? Dzieciątka są w jednym miejscu czy każde osobno?
No właśnie są obok siebie. Mi się wydaje że tak jakby były w jednym miejscu, ale lekarz mówi że ciężko powiedzieć bo ta ścianką co je oddziela może byc cienka. Tłumaczył mi to ale byłam w takim szoku że nie słuchałam. Także nie wiem. Dalej w to nie wierzę ale no słyszałam dwa serca.
 
reklama
No właśnie są obok siebie. Mi się wydaje że tak jakby były w jednym miejscu, ale lekarz mówi że ciężko powiedzieć bo ta ścianką co je oddziela może byc cienka. Tłumaczył mi to ale byłam w takim szoku że nie słuchałam. Także nie wiem. Dalej w to nie wierzę ale no słyszałam dwa serca.
To pewnie na kolejnej wizycie już będzie jasne jak urosną. Ja miałam tak ze w 6 tyg poszłam sprawdzić co z ciążą był jeden zarodek z serduszkiem a za tydzień kolejna wizyta a lekarz mówi ze dwa zarodki. Myślałam ze padnę na zawał! 😂😂 i mowie „jak to, tydzień temu był jeden” Serio już się bałam ze przyjdę za kolejny tydzień i powie mi ze są trzy 😂 Całe szczęście stanęło na 2 😃😂 Ale tydzień dochodziło do mnie, na początku byłam załamana
 
Dwujajowe. Oswajam się cały czas z tą myślą, jestem trochę przerażona jak ja ogarnę na raz dwójkę 😲🙊
Ja tak samo miałam 😂 Powiem ci ze tydzień to byłam załamana, ze jednego nawet nie wiem jak ogarnąć a co dopiero dwa. Ale mi przeszło już, i oby wszystko było dobrze ❤️ Ale mega jestem ciekawa co tam siedzi, bo miałam prenatalne ale nic nie było widać
 
Ja tak samo miałam 😂 Powiem ci ze tydzień to byłam załamana, ze jednego nawet nie wiem jak ogarnąć a co dopiero dwa. Ale mi przeszło już, i oby wszystko było dobrze ❤️ Ale mega jestem ciekawa co tam siedzi, bo miałam prenatalne ale nic nie było widać
Ja dopiero zaczęłam 9 tydzień, w środę idę na kolejną wizytę 😉
 
To pewnie na kolejnej wizycie już będzie jasne jak urosną. Ja miałam tak ze w 6 tyg poszłam sprawdzić co z ciążą był jeden zarodek z serduszkiem a za tydzień kolejna wizyta a lekarz mówi ze dwa zarodki. Myślałam ze padnę na zawał! 😂😂 i mowie „jak to, tydzień temu był jeden” Serio już się bałam ze przyjdę za kolejny tydzień i powie mi ze są trzy 😂 Całe szczęście stanęło na 2 😃😂 Ale tydzień dochodziło do mnie, na początku byłam załamana
Ze mną była teraz moja przyjaciółka na wizycie i do rzęs że była bo wyszłam z gabinetu blada. Za 2 tyg. Biorę męża bo też stwierdziłam że może jeszcze trzecie dziecko się znajdzie. A w którym tygodniu powiedział ci o dwujajowej? Masz może zdjęcie USG ? Ja się tak bardzo boje...
 
Ze mną była teraz moja przyjaciółka na wizycie i do rzęs że była bo wyszłam z gabinetu blada. Za 2 tyg. Biorę męża bo też stwierdziłam że może jeszcze trzecie dziecko się znajdzie. A w którym tygodniu powiedział ci o dwujajowej? Masz może zdjęcie USG ? Ja się tak bardzo boje...
Powiedział mi w 7 tygodniu, od razu właśnie w ten tydzień jak się pokazały dwa🙈🙉😂
B3221735-D6C2-41E1-AA41-51FDBD154AA0.jpeg
 
Ze mną była teraz moja przyjaciółka na wizycie i do rzęs że była bo wyszłam z gabinetu blada. Za 2 tyg. Biorę męża bo też stwierdziłam że może jeszcze trzecie dziecko się znajdzie. A w którym tygodniu powiedział ci o dwujajowej? Masz może zdjęcie USG ? Ja się tak bardzo boje...
A ty masz zdjęcie w usg? Pokaz może przewidzimy 😃
 
reklama
Do góry