reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja generalnie mam już 3 raz potwierdzoną owulacje naturalnie - to tylko tak na podkręcenie, więc mam nadzieje, że zadziała 😊 trzymam kciuki, żeby u Ciebie też zadziałało jak powinno!
Też tak mam mieć, pęcherzyki rosną i pekaja, ale lekarz chce podkręcić. Mam niski estradiol i cienkie endo. Z jakiego miasta jesteś?
 
reklama
Wiem o tym doskonale, ale mogę ciągnąć chorobowe po zatrudnieniu i z racji ciąży dostanę 100% wynagrodzenia. A późnej tzw. kosiniakowe. Więc fajne ze względów finansowych by było żeby udało mi się zajść w ciążę jak najszybciej, i na to liczę.
No dobrze, ale twój obecny pracodawca przestanie nim być bo umowa po prostu wygaśnie z dniem powrotu koleżanki do pracy to dlaczego ma Ci wypłacać wynagrodzenie i na jakiej podstawie? Pytam z ciekawości 😊
 
Hej:) odzywam się znów :) byłam u lekarza z badaniami moimi i męża wszystko ok. Mam od przyszłego cyklu ( czyli za tydzień) zacząć brać przez 5 dni Letrozolum, jeśli nie zadziała to inseminacja. Mozecie mi powiedzieć czy któraś z Was miała ten lek? Jakie macie z nim doświadczenia ?
 
No dobrze, ale twój obecny pracodawca przestanie nim być bo umowa po prostu wygaśnie z dniem powrotu koleżanki do pracy to dlaczego ma Ci wypłacać wynagrodzenie i na jakiej podstawie? Pytam z ciekawości 😊
Nie pracodawca wynagrodzenie tylko Zus zasiłek chorobowy. Zasiłek chorobowy można ciągnąć dłużej niż trwa umowa o pracę i zdaje się, że z tego koleżanka chciała skorzystać :).
 
Trochę mnie tu nie bylo 🙂 w 40 dc zrobiłam betę i TSH i dostałam okres wieczorem 😂 . mam znowu podwyższone TSH aż do 4.05 z 0.32. Wiec znowu kombinujemy z euthytoxem. Ale już się zapisałam na HSG 20.09 wiec mam jeszcze nadzieje.
Czyli powiedzienie: chcesz dostać okres - zrób bete się sprawdziło Xd to pewnie przez za wysokie tsh masz taki długi cykl. Ja jak miałam wysokie tsh (wtedy około 5) też miałam cykl prawie 40dni. Ja nadal czekam, spodziewam się w weekend. To będzie cykl ok 45 dni masakra 🙄
 
Hej dziewczyny, już jakiś czas temu pisałam, ze jestem po 2 stratach. Jedna w tamtym roku- poronienie w 6tyg, szpital i tabletki poronne(bez łyżeczkowania) i kolejna w sierpniu tego roku- cp 6tc.. Gina zleciła mi badania:


-TSH, FT4,FT3, anty-TPO, anty-TG, TRab,



-Parvowirus B19 IgM, Parvowirus B19 IgG



-P/c. p. kardiolipinie IgG i IgM, P/c. p. beta-2-glikoproteinie I, IgG i IgM, Antykoagulant toczniowy



-Antytrombina III, aktywność, Białko C aktywność, Białko S aktywność, Cz.V Leiden, Protrombina mutacja 20210G



-krzywa insulinowa po obciążeniu glukozą (3 pkt)

-test tolerancji glukozy (75g-0, 1h, 2h)

-homocysteina

Myślicie, ze te badania są Ok? Napisała jeszcze w zaleceniach żebym wykonała badanie kariotypu. Czy jeszcze coś wg Was wypadałoby sprawdzić?
 
reklama
Do góry