reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dla tych co nie wiedza,czy dadza rade,czy jest sens,czy po co i na co....

wlasnie po to.......[emoji173]
Albo po to... [emoji171][emoji171]
IMG_20210801_194337_Bokeh.jpeg
 
Nie no wiem to.. zla jestem, ze nikt sie nie skontaktowal i ze ten zarodek rozmrozili. To jest dla mnie najgorsze. Teraz musze przelknac to co jest i czekac na wyniki. Jeszcze jedno pobranie mnie czeka ale musi wrocic Mer.cik. bo dzis sie bali pobrac bo wejscie jest ciasne i bala sie ze przebije macice. Wiec lepiej, ze nie probowala jakby miala zrobic krzywde. Kolejny mc czekania... ciekawa w ogóle jestem, bo jak jest to zapalenie to czy faktycznie nie czeka mnie jeszcze wizyta u Syd.ora.
To czekanie rozwala czlowieka na czesci.Cieszysz sie jak glupia i bach,prosto w serce.Ja tez po lbie dostalam....
 
reklama
No raczej wiem co mówię. Dwa razy już korzystałam [emoji4]
No ale oświadczasz ze mieszkasz. A podatki płaci się tam gdzie mieszkasz. Wiec jedno jest równe drugiemu. Mogą to sprawdzić. Tez korzystałam i dowiadywałam się co oświadczam. Jak masz gdzieś zamieszkanie to tam zgłaszasz się do US i tam odprowadzasz podatki.
 
Do góry