reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jejku jak Ci tego życzę. Nie wiem czy też się będę potrafić tak nastawić. Martwię się jakoś tak i jak czytam o różnych takich niepowodzeniach i jaka w was siła....ja nie wiem czy dam radę. I to jeszcze nie mówiąc nikomu bo nie chce by ktoś u nas wiedział że podchodzimy do in vitro. Czy dam radę sama to wytrzymać. Bo mój kochany ale wiecie jak to jest cały ciężar na babce.
Też się martwię czy dam radę psychicznie i fizycznie, bo my na takim samym etapie in vitro jesteśmy jak ty. Ale trzeba być silną, spiąć pośladki i dążyć do celu. Ja to się najbardziej boję, że finansowo nie damy rady. Staraliśmy się odkładać, ale koszty są niestety ogromne 😢
Też o tym pomyślałam 😲 tu jest za duża spacja jak na kropkę. Moim zdaniem to nr 1 wynik 108🙈
 
reklama
Ja się wykończę … serio…
Trzy dni temu zaczelam plamić, wczoraj odebrałam bete z wynikiem 1.
Zadzwoniłam dzisiaj do szpitala mowie o tym plemieniu, ze chyba okres mi się zaczyna. Lekarz mówi zrób test, na teście dwie krechy.
Nie wiem skad skoro wynik bety to 1, jutro jadę do szpitala. Wykończyć się idzie nerwowo.
Kurczaki 🙈 jedz do szpitala. Totalna zagwostka
 
@Orchidea33 bardzo mi przykro z powodu transferu 😔😔😔 ale spójrz na to z innej strony, dobrze że transfer się nie odbył... Nie wiadomo czy z tym co masz kropek by z tobą został.. A tak podleczysz się i za moment już będziesz podchodzić do transferu który się uda ✊✊✊✊ wierzę w to bardzo i mocno Ci kibicuje ✊✊✊ może uda się że do transferu podejdziemy razem ✊✊✊✊✊ i za jakiś czas będziemy się wymieniać ciążowymi dolegliwościami i wysyłać swoje brzuszki które będę z każdym dniem większe 🙏🙏🙏🙏 bardzo w to wierzę. Wiem że ten dzień miał wyglądać inaczej, wiem że Ci smutno i źle. Ale główka do góry, będzie dobrze ❤️❤️❤️❤️❤️😘
Dzieki ❤ oby nam obu wreszcie sie udalo i oby tak bylo jak mowisz ❤❤❤🥰🥰🥰
 
Jejku bidulko, odkąd się staramy też jestem taka płaczliwa. Oprócz na małe dzieci wzruszaja mnie te historie kiedy dziewczynom się nie udaje lub mają problemy. Bo sama je mam więc wiem co się czuje.
No ja staram sie na codzien trzymac. Poki jestem w grze to caly czas mam nadzieję. Ale dzis to juz bylo za duzo na mnie. Juz mi lepiej. Maz przytulil, powiedział, ze bedzie dobrze, ze mam sie nie martwic. ❤
 
Dzwonilam do laboratorium. Wynik jest zle podany, maksymalnie po kropce mogą być dwie cyfry ja mam trzy. Mają to zweryfikować i oddzwonić. Kur… wykończę się nerwowo.
Z takimi niespodziankami wyląduje w psychiatryku. Już chce wiedzieć na 100% na czym stoję. TO JEST CHORE TO JEST PECH
 
Oby to była szczęśliwa pomyłka tego Ci życzę [emoji3590]
Dzwonilam do laboratorium. Wynik jest zle podany, maksymalnie po kropce mogą być dwie cyfry ja mam trzy. Mają to zweryfikować i oddzwonić. Kur… wykończę się nerwowo.
Z takimi niespodziankami wyląduje w psychiatryku. Już chce wiedzieć na 100% na czym stoję. TO JEST CHORE TO JEST PECH
 
Dzwonilam do laboratorium. Wynik jest zle podany, maksymalnie po kropce mogą być dwie cyfry ja mam trzy. Mają to zweryfikować i oddzwonić. Kur… wykończę się nerwowo.
Z takimi niespodziankami wyląduje w psychiatryku. Już chce wiedzieć na 100% na czym stoję. TO JEST CHORE TO JEST PECH
O kurcze a może jednak.... 😀 Trzymam kciuki 😀
 
reklama
Ja co prawda w Olsztynie ale Olsztyn to jest oddzial Artemidy w Białymstoku. W Olsstynie byłam bardzo zadowolona. W Białymstoku na pierwsza wizytę mozesz iść do profesora W. albo dr Domi.. trza. Ja w Olsztynie byłam pod opieką dr.Anety Stef...ańskiej i dla mnie ta kobieta to Anioł 😍 mielismy tam 2 IUI i 1 stymulacje in vitro i 1wszy transfer sie udał ❤
 
Do góry